Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το απόγευμα γύρω στις 7 με έφερε ο δρόμος σε αυτό το σπιτάκι. Υπήρχαν δύο κοπέλες αλλά δεν πρόσεξα το όνομα της άλλης κοπέλας. Διάλεξα την Εύα γιατί μου έκανε "κλικ" με το χαμόγελο της. Έδωσα το μπλέ παράβολο και πέρασα στο δωμάτιο.
Το δωμάτιο αρκετά περιποιημένο με ντουζιέρα και πετσετούλα. Σε ένα πεντάλεπτο ήρθε και η Εύα, λεπτή, ξανθιά με πιασιματάκια και ωραίο λεπτό σώμα. Προκαταρκτικά δεν έκανε και με ρώτησε αν θέλω το στοματικό με ή χωρίς. Δάχτυλα δεν άφησε, φιλιά τα απέφυγε με ευγενικό τρόπο. Η πίπα της στην αρχή με χέρι, όταν της το απομάκρυνα όμως συνέχισε ένα καλό τσιμπούκι θα έλεγα. Κατόπιν της ζήτησα 69 και αμέσως πήρε θέση και συνέχισε το τρομπόνι.
Όταν ήρθε η ώρα για σεξ την έβαλα από πάνω μου για να την γαμάω(μουνάκι) βλέποντας τις σκληρές σιλικόνες της να κουνιούνται. Αρκετά σκληρές στην υφή αλλά επέτρεπε γλύψιμο. Επόμεν στάση το πισωκολλητό όπου της ζήτησα κώλο και χωρίς πολλά πολλά έβαλε τζέλ και με "έμπασε" μέσα της. Η αίσθηση ήταν πολύ καλή και στενή και την ζόρισα αρκετά αλλά εκείνη άντεχε. Τελική στάση το ιεραποστολικό όπου της τον ξαναέβαλα στον κώλο της και συνέχισα με σκληρό κωλογαμήσι. Δεν παρατήρησα ίχνος μερέντας μετά από κάθε φορά εξόδου από τον κώλο της. Όταν αισθάνθηκα ότι θα έχυνα την ρώτησα αν τα παίρνει στο στόμα και απάντησε(στα αγγλικά) "yes baby". Της έριξα μια καλή ποσότητα στο στόμα της και εκείνη αφού περίμενε να τελειώσω, κατόπιν πήγε στον νιπτήρα για φτύσιμο και γαργάρες.
Η κοπέλα δεν κάνει προκαταρκτικά, δεν φιλάει αλλά γαμιέται πολύ καλά και δυνατά και στο μουνί και στον κώλο της. Δεν είναι για αγαπούληδες αλλά πιο πολύ για PSE καταστάσεις.
Για κωλάκηδες συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Εύα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, aselgeia και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού