Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα λοιπον θελω να πω την εμπειρια μου με την αρχοντομουνα μπετυ. Με μια μονο σκεψη να γαμησω την μπετυ την οποια ειχα δει σε αλλες τσαρκες μου ετσι λοιπον σημερα το πρωι πηγα καρφι στο συγκεκριμενο μπουρδελακι της τροφωνιου ανεβηκα τις σκαλες εκατσα στο σαλονι και εμφανηστικε η μουναρα με τα εσωρουχα λεγοντας μου οτι αν περασω θα με περιποιηθει καλα!!! της απαντω ενταξει και με παιρνα στο δωματιο. Η μπετυ ειναι ξανθια μακρυ μαλλι με βυζαρες και με ενα αρχοντικης ομορφιας προσωπο. Μετα απο λιγο ερχεται η μπετυ βγαζει τα εσωρουχα της και ξαπλωνει διπλα μου αρχιζοντας να χαιδευει πουτσα και αρχιδια αφου βλεπει οτι ειμαι ετοιμος παιρνα καποτα και κανει ενα πολυ καλο τσιμπουκι κοιτοντας με στα ματια με προστυχο πουτανισιο βλεμα εχοντας το καυλι μου στο στομα της της λες να σταματησει για την γαμησω στα ορθια στηνεται λεγοντας μου να της το βαλω σιγα σιγα και οτι θελει ολο τον πουτσο μου μεσα της την καρφονω γερα και αρχιζω να την πηδαω σαν τρελος ριχνωντας χαστουκια στην κολαρα της με την μπετυ να βγαζει κραυγουλες ηδονης μετα απο λιγο μου λεει να την παρω στο κρεβατι ομως εγω αρνηθηκα γιατι με ειχα καυλωσει τρελα και ηθελα να την χυσω στα ορθια πραγμα που εκανα τελικα. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: πολυ καλη η μπετυ με καυλοσωμα,περασα καλα αλλα πιστευω οτι στις επομενες επισκεψεις μου σε αυτην θα περασω καλυτερα
!!! καλα γαμησια σε ολους!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, obi1, villy blond και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού