Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283593
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεπτόμενος για πρωτη φορα το εν λογω ιδρυμα αποκομισα καλη εντυπωση.
Η υπηρεσια ηταν τυπικη διχως πολλα πολλα αυτό ακριβως μου αρεσει και εμενα και ενώ δουλευε και άλλη κοπελα στο στουντιο επελεξα την τορι διχως να δω την άλλη κοπελα που εργαζοταν εκεινη την ωρα από κοντα.
Παρουσιαστηκε η τορι στο σαλονι και ηταν ακριβως όπως την περιμενα και μου αρεσουν οι γυναικες.επελεξα αυταρχικο πρόγραμμα και μπηκα στο δωματιο ηδονης.
Η αναμονη στο δωματιο ηταν περιπου 15 με 20 λεπτα ωσπου εμφανίζεται η τορι ορμουμενη και τρεχαμενη.
Η τορι είναι μια κοπελα γυρω στα 38 με 40 ρωσιδα και ψηλη 1.77 περιπου με ομορφο προσωπο για την ηλικια της.παντοτε τρελαινομουν για 40αρες ρωσιδες ψηλες και γεροδεμένες.
Καθως μπηκε στο δωματιο την κατατοπισα περιπου στο τι θελω να κανουμε και η κοπελα δεχτηκε σε όλα που της ειπα,ουσιαστικα μπηκε γρηγορα στο ρολο της καθως είναι εμπειρη και εξυπνη κοπελα.
Με διεταξε αρχικα να είμαι στα τέσσερα κατω στο πατωμα και αρχισε να μου ριχνει σφαλιαρες στα κωλομερια και αλλοτε επεφταν και ορισμένες στη πλατη μου ενώ ταυτόχρονα μου ελεγε ότι είμαι σκλαβος της και θα με κανει ότι θελει αυτή,οτι δεν μπορω να την γαμησω γιατι είμαι ανίκανος και διαφορα λογια περι humiliation.εντωμεταξι ετρεμα από την καβλα και από τις σφαλιαρες ταυτόχρονα,σε μια φαση μου λεει γυρνα ανασκελα και γυρναω,τωρα μου λεει θα γλειψεις τα ποδια της αφεντρας σου και βγαζει την μια της γοβα,εντωμεταξι η τορι εχει πατουραρες νουμερο 41 και τα δαχτυλα της είναι μακρυα και εγω αρχιζα μανιωδώς και εγλυφα αρχικα τη μια και μετα και τις δυο πατουσες της.σε μια φαση καθως εγλυφα το ένα της ποδι, το άλλο παει και μου παταει τα γεννητικα ενώ ταυτόχρονα μου ελεγε αχρηστα είναι ασε με να στα λιωσω ενώ εγω από την μια πονουσα από την άλλη ειχα καβλωσει φουλ της εκανα νοημα να σταματησει λιγο γιατι την ακουσα.
μετα από 1 λεπτο με βαζει πανω στο κρεβατι στα τέσσερα ενώ μου ειπε ότι ο πουτσος μου σταζει επιασε τα υγρα από τον πουτσο και μου εχωσε το μεσαιο δαχτυλο της πισω στη τρυπα ενώ μου λεγε τωρα να δεις πως θα σταει καπακι χωνει και δευτερο ενω με το άλλο χερι αρχισε τις σφαλιαρες στα κωλομερια ωσπου δεν αντεξα άλλο και εριξα τονους σπερμα πανω στα σεντονια.
ειχα βγει οφφ παρολο που ελεγα να παω καπακι μετα σε δευτερο οικο.η τορι ετοιμαστηκε και μου ειπε ότι δεν προλαβε να με γαμησει με το στραπον και της ειπα την επομενη φορα με χαιρετησε και εφυγε σαν αμαζονα.
Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο γυρω στα 20 με 25 λεπτα.
Φευγοντας με τις καλυτερες εντυπώσεις προσθεσα στην πορνολιστα μου την τορι ως ένα ακομα στανταρακι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Τόρι
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού