Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση με το Μαράκι ήταν πριν λίγες μέρες,η ημερομηνία είναι ενδεικτική.Την πρώτη φορά είχα περάσει άψογα και το έγραψα,έτσι λοιπόν αποφάσισα να την επισκεφτώ ξανά σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα για τα δεδομένα του ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ....!Η αλήθεια είναι πως η εμπειρία αυτή όπως και η πρώτη ήταν άψογη και γι'αυτό θέλω να την μοιραστώ μαζί σας ξανά...
Σαββατοκύριακο λοιπόν και σχετικά ήσυχα τα πράγματα τις πρωινές ώρες αφού όσοι κλείνουν ραντεβού το βάζουν το βραδάκι...Μηνυματάκι στη Μαρία και ραντεβουδάκι για νωρίς το πρωί κατά τις 11!Αφού έφτασα στο ξενοδοχείο έκανα το ντουζ μου και την περίμενα χαλαρά...
Ήρθε μετά από λίγο αρκετά σέξυ ντυμένη...Με ένα λευκό φόρεμα μινι,πολύ εντυπωσιακό όπως και το σετ εσωρούχων που φορούσε που ήταν σκέτη τρέλα....!
Γδύθηκε λοιπόν σιγά σιγά ενώ κουβεντιάζαμε,φρεσκαρίστηκε και με ναζιάρικο τρόπο ήρθε δίπλα μου για να ξεκινήσουμε....Γλωσσόφιλα αρκετά για αρχή και τριψίματα με τα κορμιά μας.Πραγματικά το στήθος της είναι έργο τέχνης και στη αφή αλλά και στο να παίζεις μαζί του...Κάτι που της ζήτησα να κάνω...Έτσι λοιπόν έκανε ένα πέρασμα με τα στήθη της στην ευαίσθητη περιοχή...Μικρή διακοπή για να την περιποιηθώ και εγώ λίγο...Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό το "γατάκι" της Μαρίας...Αρκετή ώρα έπαιξα μαζί του με άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της...!
Ξάπλωσα λίγο και ξεκίνησε το στοματικό της.Πολύ καλό με άριστη τεχνική και με περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή αλλά και πλούσιο καραμέλωμα στα @@@κια!Το στοματικό της είναι απ΄τα κορυφαία...Εκεί κάπου ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου...
Κουβεντούλα για λίγο και μπανάκι και οι δύο.Επιστροφή στο κρεβάτι και συζήτηση λίγο ακόμη μέχρι να ξεκινήσουμε το δεύτερο μέρος των προκαταρκτικών....
Φιλιά αρκετά εξερευνώντας κάθε σημείο του σώματος της...Εν το μεταξύ δε γνωρίζω αν φορούσε ένα πολύ ωραίο γλυκό και συγχρόνως διακριτικό άρωμα το οποίο δε σταματάς να το μυρίζεις...Πάντως μύριζε υπέροχα!
Στοματικό και πάλι,γύρισμα σε 69 για λίγα λεπτά και πέρασμα του προφυλακτικού για έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με τη Μαρία στα τέσσερα.Πραγματικά είναι κορυφή το στήσιμό της εδώ...Το σώμα της είναι τρέλα να το κοιτάζεις στον καθρέφτη στημένο...Μερικά λεπτά πέρασαν έτσι μεχρι να γυρίσουμε λίγο στα πλάγια για λίγα λεπτά.Μικρή παύση για φιλιά και τριψίματα και συνέχεια σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς ένιωθα το τέλος να πλησιάζει...Έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και "ψέκασα" το στήθος της το οποίο είχε μπει στόχος απ΄την αρχή!
Καθίσαμε λίγο και μιλήσαμε σε φιλικό κλίμα,μέχρι να κάνουμε ντουζάκι και να αποχωρήσουμε παρέα για το ισόγειο του ξενοδοχείου.
Σε όλη τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της Μαρίας τόσο στην πρώτη συνάντηση όσο και σε αυτή ήταν σε άψογα επίπεδα.Αληθοφανείς εκφράσεις και ψιθυριστά λόγια όλο καύλα για να ανεβαίνει το ηθικό του παρτενέρ της...!
Πιστεύω πως η Μαρία είναι απ'τις top αυτή τη στιγμή και πως προσαρμόζεται με τον παρτενερ της όπως επιθυμεί εκείνος το οποίο είναι και το σημαντικό της υπόθεσης!
Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρία,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2017
Kαι μένα μου τα πρηξε η ΜΑΡΙΑ Η ΜΟΛΔΑΒΗ να γραψω κατι καλο αλλα δεν μασησα !!!!!!!!!!!!
M
moras123
02 Ιουνίου, 2017
ΡΕ μπαγασηδες προσωπο 9 σωμα 10!!!!!
δλδ ΕΛΕΟΣ 1,60 ειναι η κοπέλα με ενα συλικονατο ωραιο στηθος που ειναι για σωμα 10-15 κιλα βαρυτερο λόγω το του ειναι αρκετα αδυνατη,και μια γλυκια φατσουλα
για μενα προσωπο 6-7 και σωμα 6-7(ειναι πιο αντικειμενικα σωστη βαθομλογία)

ΠΟΣΟ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ ΠΟΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!
M
moras123
02 Ιουνίου, 2017
Φίλε moras123 η Μαρία ποτέ δεν έχει ζητήσει να της γράψουν κριτική, θα το ήξερες αν την είχες συναντήσει. Η κοπέλα είναι 1,70 και κορμάρα. Απλώς εκτίθεσαι...
02 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η πλειοψηφία των κριτικών εμφανίζει διαφορετικά την κοπέλα από εσένα...

Εγώ προσωπικά που την έχω συναντήσει 3-4 φορές, μονο VFM την χαρακτηρίζω, και από ύψος είναι σίγουρα 168+...
03 Ιουνίου, 2017
Φαίνεται ωραίο κομμάτι
03 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα δεν μου είπε κάτι...Τώρα τι να σου πω...Το γράφω και στο τέλος προς αποφυγή παρεξηγήσεων...Αυτή ήταν η εμπειρία μου ΤΩΡΑ εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!
06 Ιουνίου, 2017
1.70 με τακουνια,τελος παντων εγω πηρα και δεν θα ξαναπαρω,
οχι οτι ειναι κακη σε εμφανιση η αποδοση απλα ενω σsta τα 50 ειναι πραγματικα vfm
στα 80 +20 αναλ+25 hotel (υπαρχουν ενα σωρο επιλογες!!!!!)
M
moras123
06 Ιουνίου, 2017
Ok φίλε μην ξαναπάρεις... Άσε να την πάρουμε εμείς που ξέρουμε και το ύψος της και τις υπηρεσίες της. Αυτό περί anal είναι εντελώς άσχετο. Ούτε έκανε ούτε κάνει...
07 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ίσως και να υπάρχουν αλλα μάλλον δεν τις ξερεις αυτές τις επιλογές. Που να της μάθεις Χμμμ; Στη Βέργας και στη Φυλής Χμμμ;
07 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το αν εκανε καποτε αναλ,το μαρτυραει η γαρυφαλλενια κωλοτρυδα της,εκτος και αν το κανε μονο με τον συντροφο της η' ειναι συριζαια και εχει πολλους συντροφους....Γλώσσα
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2