Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69129
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο τον ντόρο που γίνετε στα νήματα των κοριτσιών αποφάσισα να τις δοκιμάσω...παρεα, για να εχω αποψη για αυτα που γράφονται οπως και εγινε.
Το ραντεβου κλείστηκε πανεύκολα με 2-3 μηνύματα και λιγο πριν επιβεβαίωση και άφιξη στην ώρα τους.
Ήρθαν απλα ντυμένες ευδιάθετες και ορεξατες για παιχνιδια.
Αφου εγιναν οι απαραίτητες συστάσεις,και φρεσκαριστικαν στο μπανιο, ηρθαν στο κρεβατι μαζι, αρχισαμε χαδια, φιλια και πολλα παιχνιδακια μεχρι η ολγα να τον αρπάξει και τον βαλει στο στομα κάνοντας μια αργη, υγρή και αισθησιακή πιπα Προσκύνημα ενω η ευα γαμουσε το μουνι τις βαζοντας κάποια στιγμη ολα τις τα δάχτυλα...μεσα.
Αφου απόλαυσα την πίπα της ολγας ζήτησα την ευα να καβαλήσει τον πέοντα και η ολγα να φερει το μουνι τις στην μούρη μου, ετσι τελειωσε και ο πρώτος γυρος, πηδώντας την ευα και γλυφοντας την ολγα.
Αφου καναμε τα ντουζακια μας ανάψαμε τσιγαρο και πιάσαμε κουβεντουλα, κάποια στιγμη έρχεται η ευα και αρχιζουμε τα παιχνιδια και αρχιζω να περιποιουμαι το υπέροχο μουνακι τις (τις αρεσει, το δείχνει και χύνει ευκολα) καποια στιγμη έρχεται η ολγα να μου κανει παρεα και μου λεει...θελω να ερθεις απο πισω να γαμισεις το μουνι, οπως και εγινε, καποια στιγμη γυρνα και μου λεει (με καυλα και ναζι)...στον κολο μου, βαλτο στον κολο μου, μετα απο λιγο ηρθε το τελος μεσα στην κολαρα της.
Εγω περασα υπεροχα μαζι τους, διασκεδασα και εφυγα...χορτάτος

ΟΛΓΑ...Πρόκειται για μια ώριμη ΚΥΡΙΑ που συμμετείχε στο τρίγωνο, ζητούσε πράγματα και κρατούσε τον ρυθμό
Συγουρα το σωμα τις ειναι το αδυνατο σημείο τις αλά με την παρουσια της, τον χαρακτήρα τις και αυτα που σου προσφερει απλα το προσπερνάς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, ILIAS1339 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού