Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55792
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Και εκεί που κάθομαι αμέριμνος στο σπίτι μου απολαμβάνοντας μια μπύρα, με χτυπάει κεραυνός και δεν μπορώ να κρατηθώ απο το να κάνω άλλη μια τσάρκα στα γνωστά στενά της ανωμαλίας. Κοιτάω θλιμμένος το πορτοφόλι το οποίο μου λέει οτι είμαι στα πρόθυρα του να κάνω μεγάλη γκέλα, και του απαντάω οτι "θα πάμε μια βόλτα, και δεν θα σε βγάλω έξω παρα μόνο αν πραγματικά δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα".

Κάνοντας μια χορταστική (απο άποψη χρόνου) αλλά απογοητευτική (απο άποψη γυναικών) βόλτα, γυρίζοντας όλα τα παλαίψιμα σπίτια της μινωταύρου κτλ είμαι έτοιμος να φύγω, περήφανος που δεν σκόρπισα τα λεφτά μου για άλλη μια φορά στο προαιώνιο αυτό πάθος.

Και κάπου εκεί, ενώ κατουρούσα πίσω απο τις νταλίκες, βλέπω να ξεπροβάλλει μέσα απο τα θαμνάκια, μια κόκκινη φιγούρα με κέρατα και τρίαινα.
- "Ϋπαγε πίσω μου σατανά!"
- "Εγώ να πάω πίσω... Εσύ γιατί δεν κάνεις και μια βόλτα απο Φρίξου?"
- "Τι να πάω να κάνω εκεί πέρα, με τις σάπιες τσατσάδες που τους λες καλημέρα και σε διαολοστέλνουνε?"
- "Εσύ ξέρεις....", είπε το δαιμόνιο, και εξαφανίστηκε.

Φυσικά ο καταραμένος σπόρος είχε φυτευθεί στον εγκέφαλο μου, και οι δικαιολογίες για τις (διαχρονικά) ενοχλητικές τσατσάδες ήταν απλά και μόνο αυτό ακριβώς : μια δικαιολογία.
Σίγουρος, παρ'αυτά οτι δεν θα δω κάτι ενδιαφέρον ξεκίνησα προς την οδό Φρίξου.
Αφού ενημερώθηκα με ΕΠΙΚΟ τρόπο οτι στο sex and the city δούλευε η γνωστή Χριστίνα (Χειρονομία της Τσατσάς δείχνοντας Βυζιά - καθώς η Χριστίνα ήταν στο δωμάτιο), και είδα κάτι αδιάφορες παρουσίες στα άλλα, κατέληξα στο εν λόγω σπίτι, τελευταίο όλης της βόλτας μου, έτοιμος να φύγω σπίτι, με 30€ ασφαλή στο πορτοφόλι μου. Η πασίγνωστη (απο εποχές Βαρδάρη), σχετικά συμπαθητική, χοντρή μακρυμάλλα τσατσά, ήταν πολυ΄ευγενική. Χωρίς πολλά πολλά, εμφανίστηκε μπροστά μου η Μπιάνκα....

Η κοπέλα είναι για συγκεκριμένα γούστα. Πάρα πολύ αδύνατη, με κοιλιακούς που φαίνονται, κοντή, μινιόν, γκαβλόφατσα με γωνίες και ωραίο μαλλί. Με το που τη βλέπω, νοιώθω 10.000 watt να με χτυπάνε, αυτό ακριβώς που με κάνει πάντα να λυγίζω. Παρόλα αυτά, συγκρατιέμαι. Τότε λοιπόν η γκόμενα μου κάνει απλά το πιο επικό σαλονάρισμα που έχω ζήσει ποτέ. Με πλησιάζει, με κοιτάει μες τα μάτια ανέκφραστα προς αγριεμμένα και γυρνάει το τακούνι της στο πάτωμα γύρω γύρω με "ενοχλημένο" τρόπο. Θεωρώντας οτι όλο αυτό είναι κάτι σαν Role Play, η πούτσα μου εκρύγνηται και φυσικά τρέχω προς την τσατσά αλλαλάζοντας ΠΑΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ. Η τσατσά μου χαμογελάει, μου λεέι θα περάσεις ωραία, και διάφορα τέτοια γλυψιματικά, τα οποία περνάω στο ντούκου, αν και με προδιαθέτουν θετικά.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΕΤΣΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ????

Δυστυχώς όμως έπεται συνέχεια, ΤΡΑ ΓΙ ΚΟ ΤΑ ΤΗ.
Αφού πλαίνω πούτσες/πατούσες/αρχίδια κτλ με σαπούνια, έρχεται στο δωμάτιο η Μπιάνκα. Φυσικά η πούτσα μου ήταν στην θέση της (=κοιτούσε το ταβάνι). Τότε την χαιρετάω, και συνειδητοποιώ οτι αυτό που έγινε στο σαλόνι δεν ήταν θέατρο - η τύπισσα ήταν όντως στραβωμένη, νευριασμένη, η τι στο διάολο ήτανε - και έχει έρθει με άγριες διαθέσεις. Προφανώς είναι μια δουλεία που δεν μπορεί να κάνει ο κάθε άνθρωπος, ούτε μπορούμε όλοι να είμαστε μες την τρελή χαρά μονίμως, αλλά, ούτε και γω τα 30€ τα έκλεψα ή τα έτυχα στο τζόκερ. Λοιπόν, μου λέει ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΑ "αντε κατσε". What the fuck?!. Κάθομαι. Πάει απευθείας στην πούτσα, η οποία προφανώς και είχε πέσει. Της λέω "ντάξει ασ΄'το , χεσ'το, πάω να φύγω". Μου λέει οχι κάτσε. "Άστο, δεν πειράζει, σε παρακαλώ". Όχι μου λέει κάτσε. Με ρωτάει "Έχεις πρόβλημα?". Τι πρόβλημα να χω κοπέλα μου, μόνο που δεν μου χεις ρίξει χαστούκι να πούμε.... Τέλος πάντων, η συμπεριφορά μου ΠΑΝΤΑ είναι τρομερά ευγενική σε κάθε επίσκεψη και ποτέ δεν έχει τύχει κοπέλα να δυσανασχετήσει, ίσα ίσα πάντα στο τέλος μιλάμε σε πολύ φιλικό κλίμα, με χαμόγελο. Της λέω δεν μπορώ έτσι, δεν γίνεται. Να σημειώσω οτι ΔΕΝ έχει βγάλει τα ρούχα της. Με ρωτάει λοιπόν άμα θέλω να τα βγάλει, της λέω ναι, και τέλος πάντων μου περνάει καπότα σε πεσμένο πουλί, μου κάνει μια πίπα για αρκετούσικη ώρα, εν πάσει περιπτώσει, η αλήθεια είναι οτι εμφανισιακά με τρέλαινε, οπότε δεν είχαμε θέμα. Τη γυρνάω, ιεραποστολικό, βλέμα απο πλευρά της σαν να της έχω σκοτώσει το σκύλο, doggystyle με θέα την υπέροχη κωλοτρυπίδα της, χύσιμο μέσα - ΑΙΣΘΗΣΗ ΑΠΟΓΝΩΣΗΣ. Έφυγε χωρίς να πει ούτε καν γειά, δεν την κοίταξα καν, εν πάσει περιπτώσει, απαράδεκτο άτομο, και απαράδεκτη επαγγελματίας. Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό, και πραγματικά δεν δικαιολογούνταν με τίποτα. Δεν μπήκα καν στον κόπο να το πω στην Τσατσά (ενώ θα έπρεπε).

Τόσο χάλια που με έκανε να γράψω την πρώτη μου κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410, hook19, kostkast και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2017
Ακόμα δεν την διώξανε αυτήν την πατσαβούρα ????? Μακριά. !!!!
08 Ιουνίου, 2017
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΕΟΣ
S
Slayeridis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2