Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 67991
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας επισκεφθεί την Μονής Πρ. για την Άννα και μη έχοντας διάθεση να περιμένω 30 λεπτά (ήταν στο δωμάτιο) είπα να δοκιμάσω την Ειρήνη στο Μάρνη 36 για την οποία τόσα καλά έχουν γραφτεί. Δεν ξέρω αν ο προηγούμενος φίλος ήταν ακριβής στην ημερομηνία, αλλά μάλλον έπεσα κι εγώ στην περίπτωση "αδιαθεσία". Όντως το διάστημα 02-05 μέχρι 29-05 δικαιολογεί αυτήν την σατανική σύμπτωση! Επειδή προσωπικά είμαι λάτρης της πίπας με άφησε μάλλον αδιάφορο η ανακοίνωση της "αδιαθεσίας" και αποδέχθηκα με ψυχραιμία την ανακοίνωση της "ταρίφας" που ήταν 40 ευρώ! Ναι, το ξέρω, έπρεπε να έχω φρεσκάρει την μνήμη μου με την κριτική του προηγούμενου φίλου αλλά κάτι η "πίεση" από τον συνεταίρο (δεν έχω σκεφθεί ακόμη κατάλληλο όνομα), κάτι η βροχή που πλησίαζε η απόφαση πάρθηκε σε χρόνο dt. Λοιπόν ο χώρος είναι όπως τον έχουν περιγράψει οι προηγούμενοι φίλοι, καθαρός και νοικοκυρεμένος! Στα παρακάτω, στο μασάζ που δυνατό δεν το λες (δεν το ήθελα άλλωστε)αλλά ούτε και "χάδι", η κοπέλλα (λέμε τώρα) αποδείχθηκε μαστόρισσα! Ασχολήθηκε ιδιαίτερα με την επίμαχη περιοχή (εντάξει, ήταν 7 το απόγευμα μιας βροχερής μέρας, μπορεί να ήθελε να τελειώσει γρήγορα και να πάει σπίτι της!) με αποτέλεσμα την γρήγορη "ανέγερση". Κάπου εκεί είχα αρχίσει κι εγώ να "απλώνω" το κουλό μου οπότε το κορίτσι πήρε την πρωτοβουλία να βγάλει όλα τα ρούχα της πλην του σλιπ, υποθέτω λόγω περιόδου! Οι ρόγες της, όπως γράφει παρακάτω και άλλος φίλος ανταποκρίνονται ΑΜΕΣΑ! Πραγματικά σκληραίνουν τόσο που κρεμάς και την πετσέτα αν χρειαστεί! Η πίπα της πολύ καυλωτική, για σεμινάριο που γράφουν μερικοί! Τα πήρε όλα στο στόμα αν και λόγω της δεκαπενθήμερης (υποχρεωτικής) αποχής μου η ποσότητα ήταν ιδιαίτερα μεγάλη και πολλά κατρακύλησαν στα βυζιά της!
Το ενδιαφέρον είναι ότι όλη την ώρα η συμπεριφορά της ήταν άψογη! Νόμιζες ότι ήσουν με την καβλιάρα σαραντάρα γειτόνισα που λαχταράει να σε ξεζουμίσει! Έτσι κι έγινε φυσικά και μια που ήταν η πρώτη μου επίσκεψη άφησα κι ενα μικρό δωράκι (μια από τις κακές συνήθειες μου που πρέπει να κόψω!). Άρα το σύνολο ανέβηκε στα 50 ευρώ αλλά η τιμή που σημείωσα στις λεπτομέρειες του ποστ είναι 40 αφού τόσα μου ζητήθηκαν! Υπολογίστε και άλλα 15 που ξόδεψα για πίττες από ένα καινούργιο (δεν το είχα ξαναδεί) μαγαζί με Γεωργιανές πίττες και ψωμιά, έφυγε το μεροκάματο! Καλά να περνάτε!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2017
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, SEXTYRHOON, napoleonV1 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού