Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51990
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τόσο καιρό δεν έτυχε να βρω χρόνο να περάσω από το νέο μαγαζί και προχθές που ξέκλεψα λίγο χρόνο πετάχτηκα για ένα γρήγορο πέρασμα. Στόχος μέσα στο μυαλό μου η Κλαουντιάρα την οποία γνωρίζω καμιά πενταετία τώρα. Την είχα προωτοπάρει στο RIP Καραϊσκου 88 στον Πειραιά και αργότερα αρκετά συχνά στο Καλλιρόης 48 όπου και εμφανιζόταν μέχρι πριν λίγους μηνες.

Η Κλαούντια είναι από την Ρουμανία, γυναικάρα κρεββατογεμίστρα, ψηλή, με ωραίο γλυκό πρόσωπο, ωραία μάτια, καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Μικρό στήθος περιφέρεια φωτιά με ΚΩΛΑΡΑ ΓλώσσαΓλώσσα μπουτάρες, γαμπάρες και σε όλα επιδερμίδα τσίτα. Ειδικά στημένη στα 4 είναι όλα τα λεφτά.Ναι!Ναι!

Επιλογή προγράμματος μισής ώρας λόγω έλλειψης δικού μου χρόνου και μετά το καθιερωμένο μπανάκι ήρθε το κορίτσι. Μιλήσαμε λίγο είχαμε καιρό να τα πούμε και ξεκίνημα με αγώνα κατευθείαν μια και η καύλα είχε χτυπήσει ήδη κόκκινο. Φόραγε τις ψηλοτάκουνες γόβες με τις οποίες είναι πανήψηλη "τσολιάς" και με ξαπλώνει με τρόπο και νάζι στην πολυθρόνα και ξεκινάει ακά πίπα με ωραίο ρυθμό με αρκετά deep ενώ ταυτόχρονα σε κοιτάει με τις ματάρες της στα μάτια. Παλιά καραβάνα γαρ ξέρει να το δουλεύει το εργαλείο καλά. Την σηκώνω πέφτουν καποια γλωσσόφιλα και έρχεται και κάθεται με την μουνάρα και την κωλάρα της πάνω στο πρόσωπο μου!! ΑΣΦΥΞΙΑ ΓλώσσαΓλώσσα Είναι πεντακάθαρη και την περιποιήθηκα δεόντως ενώ και η ίδια άρχισε να υγραίνεται. Πέρασμα ελαστικού και 1η στάση cow όπου χορεύει με τρελλούς ρυθμούς πάνω στο όργανο ενώ δέχεται σκαμπίλια πάνω στην κωλάρα της. Αλλαγή σε πισοκολλητό στα όρθια και μετά με αυτήν στην πολυθρόνα όπου η θέα και μόνο της κωλάρας της σε τρελλαίνει!!! Συγγρατήθηκα για λίγο ρίχνοντας το ρυθμό και κατόπιν γύρισε σε ιεραποστολικό πάνω στην πουθρόνα όπου και με συνεχή γλωσσό μας βρήκε το τέλος!!!

Ξάπλωμα για λίγο μασαζάκι χαλαρωτικό αλλά δεν θυμάμαι και πολλά πράγματα αφού προσπαθούσα να συνέλθω από τον έντονο οργασμό. Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά με την συγκεκριμένη έχω πολύ καλή χημεία και πάντα οι συνεδρίες μου μαζί της είναι από τις πολύ δυνατές.

Λίγη κουβεντούλα όπου θυμηθήκαμε κάποιες καλές παλιές φάσεις και αποχώρηση.

Το μαγαζί είναι πολύ καλό καθαρό και η Βίκη πάντα ευγενική και εξυπηρετική. Πάρκιν για μηχανή πολύ εύκολο για αυτοκίνητο σίγουρα καλύτερα από ότι παλιότερα στην Αρκαδίας. Θα επανέλθω συντόμως για να δοκιμάσω και άλλες που είδα και έδειχναν αρκετά ενδιαφέροντες με 1η και καλύτερη την Ελένη.

Για την ώρα Κλαούντια η οποία συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Καπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, SEXTYRHOON, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού