Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Τη Βιβη την ειχα δει πριν λιγες μερες και κατι μου εβγαλε και ηθελα να τη γαμησω δεν την γαμησα οταν την ειδα πρωτη φορα γιατι ειχα ειδη καταθεσει αλλου και λεω θα περασω καποια αλλη μερα οπως και εγινε.
Βολτα λοιπον στο Μεταξι με σκοπο να μην γαμησω αλλα μολις την ειδα λεω ας μπω.
Η κοπελα δεν λεει και πολλα απο εμφανιση και τιποτα απο σεξ-συμμετοχη.Κοντουλα αδυνατη Ρουμανα στα πλαισια του Μεταξιου οχι για κατι πιο πανω με ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
Δινω τα 10€ και μπαινω δωματιο απο τα πιο καλα που εχω μπει στην περιοχη μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα σε κατασταση χαλια βαρεμαρας λεγοντας μου οτι ειναι αρρωστη της λεω να φυγει και μου λεει θα κανουμε σεξ.Βγαζει σουτιεν πιανω λιγω βυζακι πιπα με καποτα χαλια και μετα απο κατι δευτερολεπτα μου λεει δεν μπορω ελα για σεξ ετοιμη μα γελασει αντε λεω παει που παει το ΔΕΚΑΡΙΚΟ ας την γαμησω για να πω οτι τη γαμησα οχι τιποτα αλλο δηλαδη μου λεει ελα κανονικα της λεω πισωκολλητο οχι λεει αντε παμε κανονικα την γαμαω ξενερωνω τραβιεμαι και τις λεω ενταξει φυγε.Μαλλον αυτο που κανει ειναι κολπο για να γλυτωνει το δυνατο γαμησι αλλα αν δεν μπορει να παει να κανει αλλη δουλεια.
Η κοπελα ειναι ΧΑΛΙΑ στο συνολο προσοχη που γαματε και που δινετε τα λεφτα σας.
Μονο το σπιτι αξιζει λιγο γιατι ειναι απο τα πιο καλα στην περιοχη σε ολα τα αλλα 0.ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Βιβή
ΣΚ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, blooddead, DeanCorso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2017
Δυστυχώς το Μεταξουργείο θέλει πολύ ψάξιμο και έρευνα για να μην φας φόλα,όλοι λίγο-πολύ την έχουμε πατήσει και την πατάμε ακόμα... Λύπη
31 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λες ενταξει ενα δεκαρικο ειναι αλλα οχι και ετσι μιλαμε για τετοια φολα που ειχα καιρο να φαω.
Εδω τρως φολα και με 20€ και με 50€ αλλα ειναι το γαμωτο...
ΣΚ
Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2