Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθήμενος εχθές και με κακή διάθεση,είπα να πάω να ρίξω ένα πούτσο μπας και αλλάξει και το γούρι.Καβαλάω τον επιβήτορά μου και ξεχύνομαι στους δρόμους της πορνικής ηδονής,χωρίς στόχο,καθώς όλα ήταν ρευστά εκείνη την ώρα.Φτάνοντας και παρκάρωντας τον Αδόλφο,πετυχαίνω φίλο,Μεγιστάνα του Πόρνου,ο οποίος εκείνη την ώρα αποχωρούσε.Με ενημέρωσε ανάμεσα στα άλλα πως η Τζούλια,το πουλέν μου,δουλεύει και απόγευμα στο εν λόγω ίδρυμα.Μάλλον κάποια θα είχε ρεπό.Μπήκα στο σπίτι.Με είδε η κορασίδα και εξεπλάγην για το πως τη βρήκα εκεί.Να πώ ότι η Τζούλια μου θυμίζει κάποια,κάπου,κάποτε.Είναι κοντούλα,ξανθούλα,με αυθάδικο κωλαράκι,ωραίο στήθος,ωραίο προσωπάκι,προθυμία,χαμόγελο και τρόπους.Είναι το πουλέν μου και πέρα απο το γεγονός ότι γουστάρω το σουλούπι της,την όλη ενέργεια και διάθεση που αποπνέει,περνάω και καλά στο πήδημα.Πέρασα,φυσικά,αφου η τσατσά προσπάθησε να μου εξηγήσει το πρόγραμμα,αλλά δεν χρειάστηκε...Τόσα χρόνια αρχίδια κολλάμε;Μπήκα,ξεβρακώθηκα,παρατηρουσα το δωμάτιο...Πάνω απο το κραβέτι είχε καθρέπτη.Κάβλα.Μπήκε η κοπελιά μετά απο λίγο,πάνω σε πορνοτάκουνα.Χαμογελαστή και ευγενική όπως πάντα.Σπάνιο στις μέρες μας.Ξεκίνησε πιπάρα και μου έβαλε τα μουνοκωλοτρυπίδα της στην μουρη να τα φάω.Κανένα πρόβλημα απο εμένα...Αφου ο Στάλιν ξύπνησε,πέρασε καπότα και την πήρα ιεραποστολικά κατα φύσει.Παράλληλα πιπίλαγα τα δάκτυλα του αριστερού ποδιού της.Μετά την έβαλα να κάτσει πάνω στο εκκρεμές του Φουκώ και έπαιζα με τα βυζιά της.Μετά στα 4 την πήρα παρα φύσει,όπου και επήλθε το τέλος.Ανταλλάξαμε μερικές φιλοφρονήσεις,είπαμε λίγα πράγματα και δώσαμε ραντεβου.Να πώ ότι απο αυτή πάντα φεύγω πολλά κιλά πιο ελαφρύς.Ο χώρος νεοανακαινισμένος και καθαρός.Η τσατσά κούτσαινε και κινούνταν στα όρια του κάλτ.Να πάτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, diaithil1975, statusorama και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2017
Μεγαλη ξεπετα η Τζουλια απο "Τσεχια".
DN
Duke Nukem
30 Μαΐου, 2017
Η Τζουλια ειναι απο τις πιο τιμιες στο πρωκτικο....
31 Μαΐου, 2017
Ο καθείς στα γουστα του συναγωνιστές.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3