Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230240
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντησα τη Λίζα ξανά λίγες ημέρες μετά την πρώτη μας συνάντηση γιατί είχα ένα παράξενο συναίσθημα ότι δεν ευχαριστήθηκα όσο έπρεπε αυτά που η Λίζα τόσο απλόχερα προσφέρει. Και για να είμαι ξεκάθαρος, εδώ έχουμε μπει στο υποκειμενικό κομμάτι που ο καθένας μας βλέπει και αισθάνεται "δικά του" πράγματα, πέρα από CIM, anal, GFE κλπ κλπ. Η Λίζα είναι ήρεμη και δεκτική. Έχει μία πραότητα και γλυκύτητα με την οποία σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή και κρατάει το ενδιαφέρον σου αμείωτο όσο περνά ή ώρα. Μπορεί να βρεθείς από τη μία στιγμή στην άλλη, από αγκαλίτσες και κουβεντούλα, να τον έχεις ξαφνικά χωμένο στον κώλο της ή να της τα δίνεις στο στοματάκι της, να είσαι από επάνω της και να σου λέει ψιθυριστά ωραία καυλιάρικα λογάκια και όλο αυτό να ολοκληρώνεται τόσο ωραία, που πάντα σου αφήνει μία προσμονή για την επόμενη συνάντηση με την σκέψη ότι δεν την ευχαριστήθηκες όσο έπρεπε. Γι αυτό και ο τίτλος της κριτικής μου. Ποτέ ξανά φίλοι μου δεν έχω βρει τόσο καλή ισσοροπία GFE/PSE σε σημείο που το ένα να μην επηρεάζει το άλλο. Να είσαι καλά Λιζάκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TZOYLI, fouxter και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 30 Μαΐου, 2017) 30 Μαΐου, 2017
Ο τίτλος της κριτικής σου μου προκαλεί αηδια για την συγκεκριμένη κοπέλα
30 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αιτιολογησέ το
ή
απέσυρε το σχολιό σου.
S
since1991_old
30 Μαΐου, 2017
Κανένα τηλέφωνο παίζει για τη συγκεκριμένη?
GI
GI
31 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι δεν καταλαβαινεις........Μαλακία
Z
z4
31 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αηδία ειναι σιγουρα λαθος λέξη. Ιςως να εννοούσε οίκτο με το σκεπτικό οτι ειςαι περίπτωση υποψηφίου "εκκολαπτομενου Αγαπουλα" . Οταν υπαρχει κατι που προαιωνιζει "δέσιμο " ειςαι σε danger zone και θελει να πατήσεις το κουμπί αυτόματης εκτόξευσης πριν επέλθει η συντριβή.
31 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να αιτιολογησω??η κοπελα μου προκαλει οργη με την συμπεριφορα της απεναντι μου....ειναι απαραδεκτη κ εχει μεγαλο θρασος...
31 Μαΐου, 2017
εδω τη σκεφτομαστε εμεις που ζηταμε τηλεφωνο κ δεν παίρνουμε...Ντροπή
06 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χρεώνεται και δεν το δίνει κανείς?? Δε μπορώ να καταλάβω!!!
S
sobrero
06 Ιουνίου, 2017
Δεν χρεώνεται φίλε. Απλά αν δεν στο δώσει η ίδια για να σε αποθηκεύσει στο κινητό της δεν θα απαντήσει ποτέ...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9