Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Μαρίνα πριν κάποιες μέρες. Εύκολη συννενόηση με 2-3 sms (όχι σαν κάποιες άλλες εδώ μέσα που της παρακαλάς για να σου δώσουν το νουμερό τους).Ακριβής στην ώρα της. Χτυπάει η πόρτα και βλεπω μια όμορφη γυναίκα γύρω στα 30 με 33 με 1,65 ύψος πολύ ωραία ντυμένη. Οι φωτογραφίες που έχει τραβήξει μόνη της την αντιπροσωπεύουν απόλυτα ενώ οι άλλες που έχει στο προφίλ της είναι λίγο φτιαγμένες. Μιλάμε για κανένα 5λέπτο για να σπάσει ο πάγος μόνο στα Αγγλικά αφου όπως μου είπε δεν μιλάει Ελληνικά. Πηγαίνει για μπανάκι και μου εμφανίζεται γυμνη. Η Μαρίνα έχει μικρό στήθος 1,5 με 2 όμορφο σώμα με ένα σημάδι στην κοιλιά μάλλον απο καισαρική. Αλλά το δυνατό της σημείο πιστεύω ότι είναι ο κώλος της. Εμένα προσωπικά είναι ακριβώς έτσι όπως τον θέλω σε μια γυναίκα. Κρίμα που το πρωκτικό το έχει στα +50 γιατί εμένα δεν με παίρνει αυτήν την περίοδο για τέτοιο ποσό. Έρχεται στο κρεβάτι όπου την πίανω και της ξεκινάω ένα δυνατό γλύψιμο όπου φάνηκε να το απλαμβάνει. Μέτα αναλαμβάνει τα ήνία η Μαρίνα όπου ξεκινάει γλύψιμο σε oλη την περιοχή και προσπάθεια για deep-throat. Προφυλακτικό και βουρ στον αγώνα όπου το κορίτσι αντέχει και δεν δυσανασχέτησε πουθενά. Τελείωμα στο στόμα και μπανάκι. Μόλις γύρισα από το μπάνιο μου πρότεινε μασάζ αφού είχε φέρει και λάδι μαζί της. Ξεκινάει αλλά δεν άντεξα και για πολύ και κάπως έτσι άρχισε ο δεύτερος γύρος. Πάνω στον χαμό χτυπάει το κιν σηκώνεται το κοιτάει και μου λέει ότι έχουμε ακόμα 5 λεπτά. Χαλάστηκα λίγο είναι η αλήθεια. Κατάθεση πάλι στο στόμα και κάπως έτσι έλαβε τέλος η συνάντηση. Η κοπέλα είναι άνετη, φιλική και τιμάει την φανέλα. Εάν η τιμή ηταν στα 80 και το πρωκτικό στα 20 η έστω 30 θα ηταν σούπερ. Αλλά τι να κάνουμε δεν φτιάχνουμε εμείς τις τιμές. Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για τις πληροφορίες που μου είχαν δώσει νωρίτερα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
242
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, THV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2017
Απο αυτα που γραφεις πιστευω οτι δεν ηταν καλο ραντεβου. Εγω θα ξενερωνα!
11 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι είναι τα στοιχεία επικοινωνίας;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2