Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εύκολη επικοινωνία με SMS και μετά απο 2-3 μηνύματα το ραντεβού προγραμματίστηκε σε ξενοδοχείο στα νότια. Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ακριβώς στην ώρα της. Όταν άνοιξα την πόρτα δεν εντυπωσιάστηκα, πρόσωπο αδιάφορο με μέτριο βάψιμο .... μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και λίγο αμήχανο.....εκτιμώ οτι ένιωσε την απογοήτευση μου. δυο κουβεντούλες και μου ζήτησε να πάει για ένα ντουζάκι. σχετικά με το σώμα, λεπτή , αγύμναστη με αρκετά πλούσιο στήθος αλλα πολύ πεσμένο ! Επίσης τα εξωτερικά χείλη στο νιμου της ήταν αρκετά έξω. Επιστροφή απο ντουζάκι και αμέσως της κατέβασα για πίπα. Μου έκανε την πιο υγρή πίπα της ζωής μου , απίστευτα πολυ σάλιο ! Όταν μάλιστα την έφτυσε για πρώτη φορά και της είπα οτι γουστάρω φτυσίματα δεν σταμάτησε! Η πίπα είχε δόντι σε κάποια σημεία αλλά κατα τα άλλα έκανε τα πάντα για να με ενθουσιάσει! Μιλάμε για εργάτρια ! Στην συνέχεια την έβαλα στα 4 και άρχισα να της μιλάω πρόστυχα και άλλο που δεν ήθελε και αυτή! Κάναμε ότι μπορούσαμε να μας ακούσει όλο το ξενοδοχείο. Η θέα απο πίσω δεν με εντυπωσίασε, επίσης η θεα απο τον καθρέπτη με το πλούσιο - μαλακο -πεσμένο στήθος να πηγαινοέρχεται ήταν ακόμη πιο απογοητευτικό . Όταν άρχισα να σπρώχνω με δύναμη και βαθια και να τις ρίχνω σφαλιάρες έδειξε να πονάει, μου το είπε κιόλας, δηλαδή δέχετε αγριάδες αλλά όχι και πάρα πολλές . Πήγα να χύσω και την έβαλα να γονατίσει , έχυσα λίγο πάνω στα βυζιά της και στο στόμα αλλά κάπως με έκοψε (μπορεί και να μην έφταιγε αυτή) έτσι όρθια όπως μου είχε μείνει και σκληρή συνέχισε την πολύ υγρή πιπα, καπάκι ισπανική με φτυσίματα και προστυχιές και μετα μου έδωσε λόκω ο οποίος αν και αρχικά δεν έμοιαζε δουλεμένος τελικά .... Μέσα σε όλα υπήρχε καραμέλομα στα αρχ@@@ και γλύψιμο κωλ@@@@δας .
Συμπέρασμα : αν ψάχνετε μόνο για εργάτρια και βρομόλογα όλα ΤΕΛΕΙΑ , αν θέλετε να φυσάει οπτικά .... δεν είστε για εδώ. Όπως και να έχει θα ήθελα να ευχαριστήσω την ΧΡΙΣΤΙΝΑ διότι και καλό παιδί είναι και κατέβαλε φιλότιμες προσπάθειες να κάνει τα χατίρια μου.Κόστος €120 ( 100+20 anal)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.891
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 yiaramis, fouxter, TriXXX και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2017
Αμ δεν σου αρεσε αμ σουπιασε τον κολο. Γιατι 120 ? 80 +20 λεει η Χριστινα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1