Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197021
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσφατη επισκεψη στο εν λογο στριπ μονος. Αρκετο κοσμο και οι περισσοτεροι νεοι. Καμια 20αρια κοπελες. Ποτα καθαρα. Προσωπικο κομπλε. Πηρα 6 χορους και 1 πριβε. Πολυ καλοι οι χοροι και σε διαρκεια για 5€. Ινα, Τεο σεξακι κλασσικα. Στο πριβε εκανα με ενα ουκρανακι απιστευτο, 2μετρα με ποδαρες και προσωπαρα. Ρωξανα νομιζω. Φιλια, δαχτυλιασματα και περιποιηθηκα το μουνακι της. Στο διπλο πριβε τα κανει ολα οπως καταλαβα. Ετοιμος ημουν αλλα 40 που ειχα δωσει και 80 για 1 γαμησι ειναι πολλα. Αν μου καθοταν η Ευα θα τα εδινα τοσα δεν με νοιαζει, μιλαμε για φοβερο μουνακι που δεν κανει τιποτα ομως. Οποιος εχει κανει κατι παραπανω μαζι της να ενημερωσει Γερο-μύστης
Περασα τελεια. Μπορει να χαλασα 90€ συνολο για 3 ωρες αλλα το ευχαριστιεμε στο στριπτιτζαδικο ας ειναι αερατα λεφτα χωρις να γαμας. Εχει κατι η ατμοσφαιρα. Για οποιον θελει να γαμησι στο πριβε με 40€ μετα τις 4 το πρωι που δεν εχει κοσμο ισως βρει καποια.
Οπως γραφω και στο τιτλο περασα καλυτερα μονος μου.
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.437
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, TZOYLI, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2017
Άμα βρεις κάποιον να έχει κάνει κάτι παραπάνω με την Εύα πες το και σε εμένα να του ανάψω μια λαμπάδα ίσα με του μποι μου....
Είχα ασχοληθεί λίγο μαζί της αλλά δεν αφήνει τίποτα,ούτε φιλιά ούτε καν να την ακουμπήσεις,δεν μιλάμε για δάχτυλα και τέτοια,ούτε καν...
Τώρα άμα τα σκάσεις χοντρά δεν ξέρω..
29 Μαΐου, 2017
Εμενα μου ειπε οτι οσα λεφτα και να δωσω δεν θα κανει τιποτα γιατι ειμαι πελατης. Με αφηνει να το γλυψω στο λαιμο στα βυζακια και να πιανω παντου. Αλλα παραπανω τιποτα γαμωτο..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2