Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 24 10
Ξενοδοχεία 30699
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη το Σαββατο που μας περασε για τριο που κανονιζα καιρο.
ειχα δει και καποιες φωτο στη σελιδα τους στο φ/β που μου αρεσαν και τελικα το επισκεφτηκα.
η προσβαση ευκολη με ΙΧ αλλα και με ΜΜΜ αφου ειναι κοντα σε σταθμο ηλεκτρικου και τραμ. εγω με το αυτοκινητο ομως δυσκολευτηκα λιγο στο παρκαρισμα επειδη ηταν Σαββατο κι ηταν γεματα ολα. το ξενοδοχειο δεν εχει δικο του.
στη ρεσεψιον η κοπελλα εξυπηρετικοτατη. ειχα διαλεξει τη σουιτα 307 με το υδρομασαζ.
το ασανσερ μικρο ακομα και για δυο ατομα,ποσο μαλλον για τρια που ημασταν εμεις.
το δωματιο σχετικα μικρο θα το ελεγα για σουιτα απο πλευρας επιφανειας,αλλα με ολα τα κομφορ.μεγαλο κρεββατι,τηλεοραση,υδρομασαζ που μας χωρεσε και τους τρεις,μεγαλο μπανιο με ολα τα σχετικα.επισης συμπληρωματικες πετσετες (σφραγισμενα ολα)και στο υδρομασαζ,μας εφεραν επισης δυο καινουργια σετ για το επιπλεον ατομο. η καθαριοτητα ηταν σε πολυ ικανοποιητικο βαθμο. ακομα και το υδρομασαζ ηταν πεντακαθαρο κι απαλλαγμενο απο τα συνηθη(τριχες κλπ).

στο σερβις σε οτι παραγγειλαμε ηταν και γρηγοροι και καθαρα τα ποτα και γενικα υπηρχε μια αισθηση οτι προσεχουν τον πελατη.
με λιγα λογια απολαυσαμε την ημιδιαμονη μας και σιγουρα θα το ξαναεπισκεφτω.
ξεχασα να αναφερω οτι απο πλευρας διακριτικοτητας της εισοδου δεν ειναι και τοσο καλο,αλλα εχω την εντυπωση οτι δουλευει και σαν κανονικο ξενοδοχειο,οποτε δεν πολυκαρφωνεσαι.

τελος το κοστος για τη σουιτα ηταν στα 30 ευρω με επιπλεον χρεωση για το τριτο ατομο 10 ευρω. συνολικα μαζι με τα 2 ποτα που ηπιαμε ο καθενας ηταν 70 ευρω για 4ωρη ημιδιαμονη. δεν ηταν ασχημα.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.900
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tromeroskaulas, xlm, Marcus77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού