Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συνάντηση με το Χριστινάκι χτες στο κέντρο πήγα 1 ώρα νωρίτερα να ετοιμαστώ βάζω τη τσοντουλα στην tv και περιμένω. άργησε 15 λεπτά αλλά δεν με πείραξε μου είπε Συγγνώμη όλα οκ..Μόλις μπαίνει είδα μια γυναικάρα κοντα στο 35 σώμα πολλή καλο όπως στις φωτο. με ρίχνει στο κρεβάτι γονάτισε και τον βάζει όλο στο στομα τις λέω να σηκωθεί και τις βγάζω το μπλουζάκι και το παντελόνι μένει με το στριγκακι και έρχεται από πανω μου φιλιά βαθιά πίπα,ισπανικό όλα τέλεια βαζω προφυλακτικό και ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου λέγοντας να την γαμαω δυνατά και να την βρίζω .τελείωσα στα τέσσερα μέσα στο μουνάκι τις ξαπλώνω δίπλα να πάρω μια ανάσα και ξαπλώνει δίπλα μου αρχίζει να με φιλάει να με χαϊδεύει για κάνα πεντάλεπτο και καυλώνω σε χρόνο ρεκόρ.(είχα καιρό να καυλωσω τόσο γρήγορα και να κάνω δεύτερο γυρο και τις βγάζω το Καπέλο)βουτάει και τον περνει στο στομα.τα ίδια με τον πρώτο γύρο έγιναν με πιο πολλές στάσης αυτή τη φορα.γενικό συμπέρασμα είναι μια κοπέλα που κάνει και gfe kai pse τα κάνει όλα και πρωκτικο με +20 εγώ δεν πείρα το άφησα για μελλοντικά.αυτά τα λίγα και καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, ser2000, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2017
Ωραία κριτική φίλε
Τα βυζακια της φυσικά ή τεχνητά ;
28 Μαΐου, 2017
Tα Βυζιά ειναι φυσικά , μου άρεσαν πολύ , κανει και Ισπανική .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2