Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου αρεσουν οι γυμνασμενες κοπελες. Εχω κανει ραντεβου και με bodybuilder, αλλα τελικα αυτο που προτιμω καταλαβα οτι ειναι το σωμα χωρις λιπος και με καμπυλες. Δεν με καυλωνει τοσο ο ογκος δηλαδη. Αυτο το σωμα εχει η Λολιτα, αν και υστερει λιγο στις καμπυλες, οι γαμπες της δηλαδη ειναι λιγο μονοκοματες. Αλλα εχει γραμμωμενη κοιλια, ποντικακια ωραια στα χερια, τουρλα κωλο και ωραιο προσωπο το οποιο αν και εχει σημαδια ακμης ειναι πολυ ωραιο λογω ματιων κτλ. Επισης εχει ενισχυμενο στηθος και μιλαει αριστα ελληνικα. Στα 70 το αυταρχικο εδω, το δωματιο που με εβαλε η τσα2 βεβαια ηταν κατι σαν μεγαλο δωματιο μπουρδελου ή μικρο δωματιο στουντιο, με ντουζιερα και νιπτηρα ομως. Ειδα οτι διπλα ειχε και πιο μεγαλο, με τζακουζι.
Η τηλεοραση ηταν κλειστη καθως μαλλον η ΔΕΗ ανεβασε πολυ το λογαριασμο οποτε βαριομουν τα 5'-10' που καθομουν μετα το μπανιο. Ηρθε το μωρακι με ενα βαλιτσακι μεσα στην ορεξη. Ξεχασα να αναφερω οτι εχει και πολλα ταττου. Το βαλιτσακι δεν ειχε δονητη για πρωκτικη διεισδυση, οποτε χρησιμοποιησαμε τον δικο μου. Αρχισαμε με λιγη ποδολαγνεια και μετα ανεβηκαμε κι οι 2 στο κρεβατι οπου ειχαμε χαδακια και γλυψιματα. Καυλωσα κι αρχισα να της τον κοπαναω πανω στο σωμα της. της ειπα να βαλει δαχτυλακι και πηρε καποτα. Μου το εβαλε σε μερικες στασεις, οταν γυρισα στα ισια ασχοληθηκε και με τα διδυμα. Πιο κατω δεν παει, αλλα τα διδυμα περασανε καλα.... ρουφηγμα, γλυψιμο, κοιταγμα στα ματια, μια χαρα!! Ειχα φτασει σε καλο σημειο, οποτε ξεκινησαμε το στραπ. Ιεραποστολικο, μπηκε σιγα και το καρφωσε ολο. Αρχισε να κουνιεται καυλιαρικα και εσφιγγαν οι κοιλιακοι της, με καυλωνε πολυ... τα βυζια της στητα και τελεια, αρχισα να χαιδευω την κοιλια της και τα βυζια κι αυτη μου εριχνε ματιες με τα τσιμπουκοχειλα της προτεταμενα και που και που εβγαζε και τη γλωσσα εξω. Θα ηθελα να κανουμε κι αλλες στασεις, αλλα εχυσα...
Μετα αραξαμε και τα ειπαμε, ειναι πολυ φιλικη και ευγενικη κοπελα. Εφερε χαρτι να σκουπιστω επισης. Το κλιμα ηταν πολυ χαλαρο, γενικα μιλαμε για μια πολυ καλη συνευρεση!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού