Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα όπου βάρδια είχε η Σίσυ.Νέα κοπέλα,πολύ όμορφο πρόσωπο και Ελληνίδα κατά την δήλωση της τσατσάς.Έδωσα το μπλε εισιτήριο και πέρασα στα ενδότερα.Χώρος καθαρός και τηλεόραση να παίζει εκπαιδευτικό πρόγραμμα.Περίμενα μερικά λεπτά όπου τελικά έσκασε μύτη η κορασίδα.Έχει αδύνατο σώμα στα όρια του skinny και στη πλάτη υπολείμματα από ακμή.Έχει βυζάκι που χωράει στο χέρι για μάλαξη φυσικό.Ξεκίνησε ο αγώνας με εμένα όρθιο και την κορασίδα καθήμενη στο κρεβάτι,πέρασε σκουφί και ξεκίνησε μια ικανοποιητική πίπα.Deepthroat και παιχνίδια με την άκρη της γλώσσας της στην άκρη και στο πουτσοκέφαλο.Γύρισμα μετά στα 4 όπου τούρλωσε το κώλο της αλλά εγώ επικεντρώθηκα σε αυτή τη στάση στο μουνάκι της όπου το έγλειφα μετά μανίας "βασανίζοντας" τη κλειτορίδα της.Επόμενη στάση 69 με δική μου προτροπή όπου περιποιήθηκα έτι περαιτέρω τη μούνα της.Και μετά πάλι στα 4 όπου τον έβαλα αργά αργά στο σφιχτό μουνάκι της.Πέρασμα του δεξιού ποδιού μου στα δέξια πλευρά της για να έχω πλήρη διείσδυση όπου μετά από μερικές πιστονίες ήλθε και το τέλος γεμίζοντας ασφυκτικά τη καπότα με σπερματοζωάρια.

Εν κατακλείδι μια όμορφη κοπέλα για τους λάτρεις των αδύνατων κορασίδων.Αν έιχε μερικά κιλάκια θα ήταν ακόμη καλύτερη.Της αρέσει αυτό που κάνει και όποιος την επιλέξει πιστεύω δε θα το μετανιώσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίσυ
Υπηρεσίες
MikeG42
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Agioritis, Gingos, Τενόρος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού