Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η πρωτη μου κριτικη,δυστυχως δεν ειναι καλη.Πραγματικα για να γραψω κριτικη συμαινει οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι για το αναθεμα.
Απογευματινη βολτα στα σπιτακια,εβρεχε κιολας απορω πως πηγα μεχρι εκει με το λεωφορειο.Βλεπετε ειχα καυλες.Αφου εκανε βολτιτσα δεν υπηρχε κατι το ενδιαφερον και ετσι κατεληξα στο free house στην Αλισα.Μπαινω μεσα,βγαινει αυτη αρχιζει κατι χωρους κτλ.Τελος παντων.Βλεπω ωραιο βυζακι,ωραιο κολαρακι και ειπα να περασω με το απλο πορνοπαραβολο να δω τι παιζει.
Η κοπελα μπαινει μεσα εγω ορθιος παω να την αγκαλιασω,με λεει οχι.Μετα αρχιζει γδινεται μονη της παω να της πιασω τα βυζακια της τα ωραια και παλι οχι.Ελληνικα δεν ηξερε,Αγγλικα δεν ηξερε λεω γαμησετα θα την βγαλουμε.Ξεκιναει πιπα βαζοντας το σκουφακι στο στομα της και αρχιζει να με ποναει χρησιμοποιωντας τα δοντια της.Της λεω ''οπα'' αυτη δεν καταλαβε γρι.Τελος παντων.Ξεκιναμε πρωτη σταση στα 4,την βαραω μια χαλαρη μπατσουλα και γυρναει και μονο που δεν με εδειρε.Οχι και μη και οχι.Ε να σου γαμησω λεω.Ξεκινησα να την γαμαω πιο δυνατα ετσι επιτηδες να μαθε η γαμιολα.Επομενη σταση ιεραποστολικα εκει που την εδωσα και καταλαβε αλλα και παλι πηγα να της πιασω τα βυζια και παλι οχι.Επομενη σταση αυτη απο πανω.Συνεχιζω εγω να προσπαθω να πιασω τα βυζακια της που ηταν λαχταριστα και εβαζε τα χερια της,με αποθουσε συνεχεια.Τελικα τελειωσα τσακ μπαμ.
Η κοπελα δεν αξιζει μια,πολυ κακη συμπεριφορα και μου φαινεται στα πρωτα οχι επρεπε να φυγω και να παρω τα λεφτα μου πισω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, alladalla, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού