Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλεξάνδρα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,κοντή σχετικά,λεπτή,με λευκό τρυφερό δέρμα,μακριά μαύρα μαλλιά,μικρά στήθη,εμφανίσιμη.Κατά δήλωση της είναι 19 χρονών,πάντως και να είναι πάνω απο 20 είναι μικρούλα.Ελληνικά ομιλεί ελάχιστα,τα βασικά και Αγγλικά καταλαβαίνει επίσης σε μικρό βαθμό.Σαν χαρακτήρας είναι αρκετά συμπαθητική και τρυφερή αρκετά οπότε δεν είναι για πάρα πολύ σκληρά πράγματα στο σεξ αλλά θέλει προσοχή σαν μπιμπελό.
Μιας και την βρήκα συμπαθητική εμφανισιακά αποφάσισα να την δοκιμάσω για να έχω και μία διαφορετικού τύπου εμπειρία στο παλμαρέ. Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο.Συστηθήκαμε,άρχισα να της κάνω κοπλιμέντα για το πόσο όμορφη είναι,πόσο όμορφα μαλλιά έχει,ευχαριστώντας με στα Ελληνικά και χαμογελώντας μου συνεσταλμένα.Την παρομοίασα με την κούκλα Μπάρμπυ και πήρε μία σχετικά αστεία γκριμάτσα κοιτώντας με,μεύφος αυστηρό αλλά το έκανε χαριτολογώντας και μου είπε ότι είναι σαν την Σίντυ και όχι την Μπάρμπυ. Συνέχισα και εγώ τον αστεισμό λέγοντας της sorry, παράλειψη μου,έχεις μαύρα μαλλάκια.Το παράλειψη μου αποκλείεται να το κατάλαβε τα άλλά τα κατάλαβε μιας και της χάιδεψα τα μαλλιά της.
Την έφερα κοντά μου,φορούσε ένα λευκό εσώρουχο το χρώμα της αθωότητας,με μία ροζ φουντίτσα, teeny καταστάσεις.Τα προκαταρκτικά ήταν αγκαλιές,απαλά χαιδέματα και γλυψιματάκια στο λαιμουδάκι της.Το μωράκι ανταπέδωσε τα γλυψιματάκια και σε εμένα σε λαιμό και αυτιά.Στα φιλιά στο στόμα σε εμένα δεν ήταν δοτική.
Ξάπλωσα, της κατέβασα το λευκό κιλοτάκι και η πιτσιρίκα μου εφάρμοσε το προφυλακτικό.Η στύση μου ήταν ιδιαιτέρως σκληρή μιας και η Αλεξάνδρα είναι ομορφούλα και συμμετείχε και στα προκαταρκτικά.Της χάιδεψα λίγο το μικρό της μουνάκι απαλά, είχε βάλει αρκετό τζελ. Κατόπιν η κοπέλα πήρε θέση μπροστά στο σκληρό κοντάρι μου και προχώρησε σε πεολειχία. Το τσιμπούκι της ήταν αργό,αισθησιακό και προς κατάπληξη μου ήταν και βαθύ.Η κοπέλα έκανε φιλότιμες προσπάθειες για deepthroat και το κατέβαζε όσο μπορούσε βαθύτερα.Το τσιμπούκι της ήταν καλό,αν και η αίσθηση ήταν σχετικά μειωμένη λόγω της καπότας.
Της πρότεινα να περάσουμε σε 69.Πήρε θέση και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της,το οποίο και είχε αρκετό τζελ, αλλά είχα καβλώσει και δεν έδωσα σημασία.Το μουνάκι της ήταν μικρό,στενό,καθαρό και η κωλοτρυπίδα της ήταν επίσης μικρή ,στενή και αδούλευτη.Την έγλυφα και η κοπέλα συσπόταν,σε κάποια φάση μου είπε να την γλύφω πιο απαλά γιατί πονούσε.Το σεβάστηκα και απέφυγα τα ρουφήγματα,δουλεύοντας την επιδέξια γλώσσα στην περιοχή.Παράλληλα η κοπέλα προχώρησε σε ένα handjob που κατόπιν προτροπής μου το γύρισε σε τσιμπούκι.
Η πρώτη σταση ήταν με την Αλεξάνδρα απο πάνω μου,άρχισε να κουνάει την λεκάνη της πέρα δώθε στον πούτσο μου,κρατώντας το στήθος μου με τα χέρια της για να βρίσκει ισορροπία.Την έφερα κοντά μου εγώ,σε πιο στενή επαφή και άρχισα να την γαμάω ενώ η κοπέλα με έγλυφε στον λαιμό και στα αυτιά,αναστενάζοντας. Μετά από κάμποσο σφυροκόπημα μόνη της μου πρότεινε να αλλάξουμε στάση.
Συνεχίσαμε στο πισοκωλητο,όπου αν και είχε ανεβασμένο λιγάκι το κορμί της πιο πάνω,η διείσδυση γινόταν κανονικά.Την γάμησα σε αυτήν την στάση χαιδεύοντας τα μακριά της μαλλιά,το κωλαράκι της και απο κάτω το μουνάκι της.
Στο ιεραποστολικό την πήρα σε στενή επαφή,με την κοπέλα να συνεχίζει να γλύφει λαιμό και αυτιά και να βογγάει.
Για φινάλε της πρότεινα να τελειώσω στο όμορφο κορμάκι της.Μου είπε να προσεξώ τα σεντόνια.Έχοντας το όμοφο νεανικό κορμάκι της ξαπλωμένο στο κόκκινο σεντόνι άρχισα να την χαιδεύω.Τα πόδια της τα είχε κλειστά για να μην μπορώ να χαιδεύω το μουνάκι της.Όταν ήμουν έτοιμος,ολοκλήρωσα πάνω στην κοιλιακή της χώρα.Πήρα χαρτί την καθάρισα.Κάναμε λίγα αστειάκια ακόμα πειράζοντας της λέγοντας ότι είναι μπέμπα ακόμα.Μου έλεγε ότι είναι μεγάλη.Ε καλά της λεώ είσαι μεγάλο μωρό.Και μία ακόμα ενδιαφέρουσα συνεδρία λιγάκι διαφορετικής υφής απότι συνηθίζω,σήμανε το τέλος της.
Εν κατακλείδι η Αλεξάνδρα σίγουρα είναι μία πολύ όμορφη κοπέλα στην αλυσίδα, είναι νεαρή, είναι αρκετά φιλική, συμμετέχει στο σεξ, χωρίς να κλέβει με αγκαλιές ,χάδια και γλυψιματάκια,είναι ιδιαίτερα τρυφερή και βγάζει μία αθωότητα.Την προτείνω στους λάτρεις του gfe.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού