Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91282
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα συναγωνιστες.
Η πρωτη επαφη με το κοριτσακι εγινε μεσα στο ανσανσερ του ROYAL(ειχα πεταχτει εως το αμαξι και επιστρεφοντας ,παθαινω κοκομπλοκο:τι ματια ,τι υψος(φορουσε τακουνια βεβαια),τι ΚΩΛΑΡΑ!!!Μπηκαμε στο δωματιο μαζι και μπηκε στο μπανιο κατευθειαν.Οταν βγηκε μοσχομυριστη-μοσχομυριστη της εξηγησα αμεσως τι θελω να μου κανει,τι δεν θελω να κανει κοκ.Συμφωνησε σε ολα και κατοπιν δωσαμε τα χερια.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ "ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ¨.....γιατι κατευθειαν ¨επεσε με τα μουτα στον πουτσο μου και ξεκινησε να μου τον γλυφει και να χαιδευει τις μπαλες μου.Εγω αρχικα ξαπλωσα πισω και απολαμβανα να βλεπω τα χειλια και το στομα της να καταβροχθηζουν το κρεας μου.Επειδη μετα απο λιγο βαρεθηκα να βλεπω το κεφαλι της τησ αλλαξα θεση ,ωστε να βλεπω την υπεροχη κωλαρα....ΑποθεσηΝαι! και το τεμαχιο δεν πτοηθηκε και συνεχιζε να μου τον παιζει.Ξανακαβλωσα και κατευθειαν την εστησα στα τεσσερα.Η γκομενα ξεκινησε κατι βογγητα καιοσο μπαινοβγαινα μεσα της τοσο πιο πολυ μου σηκωνοταν.Παρεπιμπτοντως,η γκομενα το ζει πραγματικα γιατι,παροτι στα τεσσερα ειχε ιδρωσει ολοκληρη.Η 2η αποθεσηΝαι! ηταν γεγονος μετα απο λιγο....Και το γκομενακι εκει,απτοητο αρχισε και παλι να μου τον παιζει,βαζοντας τον και μεσα στο στομα,της μελατο.Πολυ προθυμια ρε παιδια...Ετσι και εγω σηκωθηκα ορθιος και την εβαλα γοματιστη,στο πατωμα, να τον εχει αναμεσα στα δοντια της.Εγω με θαυμαζα κοιτωντας τους καθρεπτες στον τοιχο και στο ταβανι...Πηρε μερικα λεπτα και η 3η αποθεσηΝαι! ηρθε μεσα στο στομα,ορθιοσ εγω,γονατιστη αυτη.Στη 1 ωρα που περασε τελειωσα τρεις φορες.Πολυ ΠΙΠΑ και doggy style,...Αυτη δεν ξερω τι εκανε.Ουτε με ενδιαφερει.Της ειχα ξηγηθει απο την αρχη ομως,οτι τη διαλεξα γιατι μου εκανε σκληρο τον πουτσο(στις φωτογραφις της)και οτι ηθελα να τη γεμησω με το σπερμα μου και να ειναι η ΣΚΛΑΒΑ μου Προσκύνημα Eτσι περασε η πρωτη ωρα και κατοπιν πιασαμε το social.Πολυ ομιλητη ,στροφαρει και γελαει συνεχως.Οχι εμπειρια GFE αλλά who cares....Τη δευτερη ωρα της το εχωσα αλλη μια φορα ,δυστυχως,και τελειωμα στο στομα again.Ενταξει με στραγγιξε κανονικα ....Στην τελευταιια πιππα που μου πηρε μετα την εκσπερματιση συνεχισε να μου ζουλαει τις μπαλες και να μου τις στυβει,σαν να ηθελε να ρουφηξει το σπερμα μεσα απο τα αρχιδια.Καταλαβε πως δεν αντεχα αλλο και θελησε να με παρει μαζι...Τεσπα υπακουο θυληκο ,χωρις απαιτησεις,κανονικη ΣΚΛΑΒΑ ΤΟΥ ΣΕΧ....θΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, chris1955, Mark001 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού