Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πεμπτη βραδακι καταδρομικη στο Μεταξι με σκοπο να ριξω ενα βολι για τα χοντρα και εν συνεχεια να ανεβω Φυλης για κατι πιο ποιοτηκο.
Ηθελα να παρω κατι νεο προς εμενα ετσι αφου ειδα καποιες παρουσιες που μου ψιλοεκαναν εν τελη κατεληξα στο υπογειο του Κολωνου 11.
Εκει ηταν μια κοπελιτσα στυλιαρι η Αννα.Οπως ειπα πολυ αδυνατο στυλιαρι με μηδενικο βυζι,Αλβανακι,με μαλλι σκουρο με ανταυγιες ξανθες,προσωπο ψιλομετριο
με μικρο θεματακι στην οδοντοστοιχια.Μου εκανε οπτικα για το σκοπο του ξεφορτωματος οποτε εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο δεξι δωματιο οπως μπαινουμε στο σαλονι.
Το δωματιο ανεκτο για Μεταξι αλλα το μεγαλο φαουλ ηταν η μη χρηση του αιρκοντισιον.Ηταν φουρνος μεσα.Γδυθηκα και περιμενα τη μικρη.Υστερα απο κανα 5λεπτο ηρθε.Με χαιρετησε και ανεβηκε στο κρεβατι αφου εβγαλε στριγκακι -σουτιεν και μου εμφανηστικαν ενα αξυριστο νινακι και δυο βυζια κουμπια.Προκατ δεν εκανε παρα μονο λιγο παιξιμο του πεους και κατοπιν εφαρμοσε καποτα και αρχισε την πιπα.Πιπα απλα επιπεδου Μεταξιου χωρις γλυψιμο μπαλακια τιποτα το ιδιαιτερο.Εκανε κανα 3λεπτο πιπα αλλα δεν με καβλωνε και ιδιαιτερα μπορω να πω.Εγω με την σταση στο πλαι που ειχε μπορουσα να χουφτωσω τα αδυνατα μπουτακια της και να χαιδεψω το νινακι της.Τεσπα αφου ειχα φτασει στο 80% της στυσης μου την βαζω ιεραποστολικο και αρχιζω να την γαμαω.Δεν ειχε ουσιαστικα συμμετοχη μπορω να πω μαλιστα οτι σχεδον κοντευε να την παρει ο υπνος.Συνεχισα για λιγο ετσι αλλα αρχισα να κουραζομαι και να ιδρωνω οποτε για να μην εχουμε καμια πτωση σημαιας της λεω να παμε στα τεσσερα.Ετσι και εγινε στηθηκε και αρχισα να την γαμαω σε αυτη τη σταση χωρις παλι να συμμετεχει ουσιαστικα μεχρι που καποια στιγμη ηρθε το τελος και ο σκοπος του ξεφορτωματος επετευχθει.Συνολικη παραμονη στο δωματιο κανα 8λεπτο μαλλον.Φυσικα δεν προκειται να ξανατιμηθει γιατι δεν αξιζει ,ειναι απλα ενα κλασικο τυπικο Μεταξουργιωτικο γαμησι που θα ξεχαστει ευκολα.
Στη συνεχεια ανεβηκα προς Φυλης για το κυριως πιατο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού