Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τη Τζουλια την ειχα παρει και στο Τροφωνιου 11 το ισογειο.Με τα σκοτεινα δωματια και χωρους που δε βλεπεις και πολλα και την εποχη που ειχε αδυνατισει.Ασχημη εμπειρια αφου τα βυζια της ηταν νερουλιασμενα και το γαμησι μαζι της κακο.Συνηθες για Ελληνιδα ομως.
Στο Κνιδου ειναι πιο ησυχα και απομερα,σχετικα καθαρα και φωτεινα.Παρουσιαστηκε μονη της η Τζουλια με τις βυζαρες της.Με ειχε δει κι αλλες φορες να περναω και με θυμοταν και με ρωτησε αν θα περασω.Παντα τη ρωταγα αν κανει τελειωτικο στο στηθος και η απαντηση ηταν οτι κανει αλλα με 10 ευρω παραπανω.Συνολο 30 ευρω.Καθως δε δινω επιπλεον χρηματα ποτε,παντα αποχωρουσα αφου ηταν κι εκεινη ανενδοτη.Αυτη τη φορα που περασα ρωτησα παλι και μου απαντησε θετικα στη τιμη των 20 ευρω φυσικα.Κινηση οποτε περνουσα περιορισμενη και σχεδον ποτε δεν την ειχα δει σε δωματιο.Φαινεται ομως οτι εχει το κοινο της και γι αυτο ισως ηταν ανενδοτη στη τιμη.Περασα στο αριστερο δωματιο.Ειναι σαν κλουβι,πολυ στενο αλλα τουλαχιστον εχει τα βασικα,ειναι καθαρο και εχει απλετο φωτισμο.Ηρθε και η Τζουλια μετα απο λιγο.Αν και βυζολαγνος,τα βυζια της δε με ενθουσιαζουν και τοσο αφου ειναι τεραστια και κρεμασμενα.Αυτο που μου αρεσει παρα πολυ σε εκεινη ειναι το προσωπο της.Πολυ προστυχο για τα γουστα μου.Αφαιρεσε τα εσωρουχα που φορουσε υστερα απο παραινεση μου.Αμα δε της το λεγα μπορει και να μη το εκανε δηλαδη.Αρχισα να χουφτωνω στα ορθια τις βυζαρες και να τις ρουφαω.Η Τζουλια αταραχη,ανεκφραστη,με απαθες βλεμμα τελειως.Προσπαθουσε να ανοιξει και να πιασει κουβεντα αλλα εγω δεν ενδιαφερομουν.Συντομα περασαμε στο κρεβατι και με ρωτησε αν θελω να μου γλειψει τους ορχεις.Απαντησα ναι και αρχισε αριστοτεχνικα και για μακρα διαρκεια και με επιμονη να με γλειφει πολυ ωραια.Ξαφνικα ακουστηκε η κντρικη εξωθυρα και καποιος να μπαινει.Με παραταει η Τζουλια χωρις να πει τιποτα και πεταγεται αμεσως εξω οπου την ακουσα να εχει εναν μικρο διαλογο με τον υποψηφιο πελατη.Εγω στο κρεβατι να ευχομαι να ξεμπερδευει γρηγορα,σε ασχημη στιγμη με παρατησε σκεφτομουν.Ευτυχως αυτος αποχωρησε και επανηλθε αμεσως στο δωματιο και συνεχισε εκει που ειχε σταματησει.Προφυλακτικο και συνεχεια με πιπα που δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο αν δε περνουσε κατα καιρους και απο τους ορχεις.Αυτο το εχει πολυ καλα.Μετα της ειπα να στηθει στα τεσσερα.Ωραιο θεαμα με τη κορμαρα της και τις βυζαρες να κρεμονται.Επειδη ομως δεν ειχε στηθει σωστα δε βολευομουν ιδιαιτερα και μετα απο λιγο της ειπα να γυρισει και με δυσκολια μπηκα απο μπροστα.Και λεω με δυσκολια αφου δεν ειχε καλα ανοιγματα,κατι και το παχος και η εμπειρια δεν ηταν και τοσο καλη.Επειτα απο μερικες πιστονιες που εριξα ετσι,εβγαλα το προφυλακτικο και της ειπα να ερθει να τη χυσω στα βυζια.Σηκωθηκα ορθιος με τη Τζουλια να ειναι καθιστη στην ακρη του κρεβατιου.Την επιανα το κεφαλι και ταυτοχρονα εβλεπα τις βυζαρες της και το προσωπο της που μου αρεσει πολυ.Ετσι εχυσα με τη Τζουλια να ριχνει γρηγορα ενα απλο πλυσιμο στο νιπτηρα διπλα και να αποχωρει.Εν κατακλειδι δε θα τη συνεστηνα σε καποιον,περαν απο μια δυο φορες αφου η Τζουλια δειχνει βαριεστημενη και δεν εμπνεει ερωτισμο για οσους ψαχνουν,αποζητουν και βρισκουν κατι παραπανω στα σπιτακια.Ισως τη ξαναπαρω ομως αφου γενικα μου αρεσει σαν παρουσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.730
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fatasstits(2), fouxter, aselgeia και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού