Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Rendez-vous για καφεδακι με φιλο Πλατεια Βικτωριας και λογο του οτι εφτασα 40 λεπτα πιο νωρις ειπα να παω μια Φυλης να περασει η ωρα.
Μπαινω Φ65(Τζασμιν,μ εναν στο δωματιο και αλλα 2 να περιμενουν),την κανω,πιανω Διδυμου(στο 18,Κατερινα νομιζω) ακριβως το ιδιο σκηνικο),φευγω,φτανω Δισυμου 27 και εκει λεω οτι εχει θα το σφαξω γιατι δεν ειχα πολυ χρονο ακομα.
Μπαινω,καθομαι,βγαινει η τσατσα ευγενεστατη και μου παρουσιαζει μια μια τις κοπελες.

-Μαρια,μετρια για τα γουστα μου.
-Αλιονα ποολυ μετρια για τα γουστα μου.
-Φωτεινη,εδω ειμαστε λεω,θα την σκισω αυτην την φοραδα,μπαινει,της λεω "καλημερα,καλα εισαι?",και μου απανταει ενα "καλα" που επεσε η θερμοκρασια στο μπουρδελο 30 βαθμους κατω απο το 0.Επαιξες και εχασες ειπα απο μεσα μου,στον σταβλο σου γρηγορα και επιλεγω Μαρια.

Τι να πω?Δεν εχω λογια,μια Γκεισα απο την παγωμενη Ρωσσια.Μπαινει μεσα στην τρελη χαρα,μιλουσε ακαταπαυστα στα Ρωσσικα και για μια φαση μου εδειχνε την κοιλια μου,μετα εδειχνε τον ηλιο και εκανε κινησεις οτι κολυμπαει,και καλα να παρω λιγο χρωμα και να κολυμπησω μπας και χασω κανενα κιλο χαχαχααχ.

Με γυρναει μπρουμητα και αρχιζει ενα χαλαρο απαλο μασαζ στην αρχη και μετα γλυψιμο απο το σβερκο μεχρι τα νυχια του ποδιου,πουτσες,αρχιδια,κολους,μιλαμε για απογειωση κανονικη,και στ αρχιδια της ο χρονος,αφου οταν ξαναγυρισα μπροστα δεν ειχε απομεινει τιποτα απο μενα.

Στο γαμησι πολυ καλη συμετοχη,δαγκωματα,κλειδωματα,σφιξιμο ποδιων κτλ κτλ

Δυστυχως αυτο δεν το εχω δει ΠΟΤΕ με τις 300αρες που σκαμε στα πιπινομοντελα του εκαστοτε γραφειου αλλα εκει ειναι θεμα καθαρα τι θελεις,μωρακι σαν τα κρυα τα νερα η πιο ωριμη που θα σε παει σε αλλους κοσμους με την εμπειρια της?

Πρινα μερικες μερες ειχα εκθειασει τα προκαταρκτικα της Μαγιας(Φ54 μωβ πορτα),οχι οτι το παιρνω πισω,εκει μεν ειναι πολυ κατω απ αυτας της Μαριας αλλα κερδιζει σε εμφανιση αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,τα στανταρ ειναι στανταρ μεχρι το επομενο στανταρ.

Περασα ενα τελειο πρωινο και απολαυσα μετα πραγματικα τον καφε μου μ ενα χαμογελο μεχρι τ αυτα.
Αυτα τα ολιγα απο μενα,μεχρι την επομενη εκπληξη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
iohanes
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
106
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, customer, howbawdat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2017
Γλύτωσες και το 20αρικάκι αφού απέφυγες τη Φωτεινή!!!Ματάκι
03 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα ναι ναι,ζαρια παιζεις εκει αδερφε,ετυχε απλα και επελεξα το γκανιαν Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2