Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μαριλού είναι ένα όμορφο πλάσμα,ένα γλυκό κορίτσι,ένα πιπίνι. Αυτές ήταν οι πρώτες μου εντυπώσεις όταν μπήκε στο δωμάτιο ενώ είχα τον ενδοιασμό μήπως δω κανένα σκυλί του πολέμου,τελικά διαψεύστηκα ευχάριστα. Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα με πολύ επαγγελματισμό από πλευράς γραφείου.

Ξεκίνημα με γλωσσόφιλα και αποκαλυπτήρια του θεσπέσιου κορμιού της, ρε τι μουνάρα είναι αυτή αναφωνώ δυνατά μέσα στο κεφάλι μου και ορμάω κατευθείαν στα ολίγων σκληρά αλλά καλοφτιαγμένα βυζούδια της, συνεχίζοντας την εξερεύνηση του κορμιού της, τη γυρνάω για να μελετήσω τη θεσπέσια κωλάρα της, αυτή μου τουρλώνεται και τις ρίχνω δύο σφαλιάρες και ορμάω με μανία να την γλείψω και να κωλοδαχτυλιάσω. Στη συνέχεια με το που σταματάω κατεβαίνει από το κρεβάτι,πέφτει στα γόνατα και ορμάει στο εργαλείο μου, βαθιά και βίαια χτυπώντας το λαρύγγι της,τρελάθηκα,ταυτόχρονα σκάλιζε την τσάντα της και μου έβγαλε αντισηπτικό χεριών λόγω της κωλονοσκόπισης που έκανα προηγουμένως,τι επαγγελματισμός.Έρωτας

Συνεχίζουμε στο κρεβάτι οπού δεν έβγαλε τις τακουνάρες καθ'όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης πράγμα υπερκαυλωτικό, συνέχεια τσιμπουκιού και μετά πήρα εγώ σειρά να την περιποιηθώ. Πέρασμα προφυλακτικού και εναλλαγές στάσεων με γλυκές κραυγούλες, αντοχές, σφαλιάρες και πουθενά μη και μη, έτσι λόγω υπερβολικής καύλας το τελείωμα ήρθε μέσα της σχετικά νωρίς.

Ντουζάκι και για τους δύο, χαμουρέματα, δυνατό τσιμπούκι και ξαναπήρε εμπρός ο Θρασύβουλος, πέρασμα δεύτερου και ξανά είσοδος στο μουνάκι της τώρα με πιο δυνατούς ρυθμούς, βέβαια εγώ ήμουν συγκεντρωμένος στη στιγμή που θα γυρίσει και θα μου δώσει το κωλαράκι της. Οπού το πήρα αμέσως μετά με φοβερή θέα της κωλάρα της οπού μου έδωσε ευχαρίστως και ξέσκισα ανελέητα χωρίς σταματημό, η κοπέλα έχει τεράστιες αντοχές, τον παίρνει όλων μέσα χωρίς παράπονο. Βέβαια ενδέχεται και να την μάτωσα αλλά δεν είπε κάτι και δεν στραβομουτσούνιασε, αν έγινε πραγματικά συγνώμη μωρό μου.

Άρα αξίζει το πέρασμα με την τύπισσα δουλεύει σκληρά για το κορμί της και φαίνεται και οι αντοχές της είναι τεράστιες, όποιος θέλει υπερμούναρο στο κρεβάτι ορίστε, κοπιάστε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, THV, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2017
Ειναι που δε κάνει τέτοια και κάποιος χακαρε το λογαριασμο της χαχαχαχ
26 Μαΐου, 2017
Είσαι και τυχερός,την πήρες πριν ανεβάσουν την τιμή,τώρα στα 200€ το Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; λίγο.
Αλλά όχι και πιπίνι, κοντεύει τα 30.
27 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως τώρα το είδα, εντάξει τώρα δεν είναι VFM!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3