Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161556
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν λίγες μέρες λοιπόν είχα την τύχη να λάβω πμ με τηλεφωνάκι εκεί που δεν το περίμενα,τυχαία άνοιξα να δω το bou μήπως γίνει κανένα θαύμα και όντως έγινε. Με δυσκολία βέβαια να με βολέψει στο πολυάσχολο,γεμάτο πρόγραμμα της,την πίεσα λιγάκι χωρίς να το θέλω και τελικά με βόλεψε και εμένα.Κουλ
Μπαίνει στο δωμάτιο και η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ καλύτερη από ότι περίμενα,αντίκρισα μια κοπελάρα που φορούσε ένα εφαρμοστό φόρεμα που τόνιζε τις καμπύλες της και τα καλλίγραμμα της πόδια, στο πρόσωπο ήταν ομορφούλα με υπέροχα σαγηνευτικά μάτια.

Ο πάγος έσπασε κατευθείαν,αφού είναι πολύ διαχυτική με αρκετό χιούμορ και απευθείας γλωσσόφιλο. Βγαίνει από το μπάνιο φορώντας ένα υπέροχο διχτυωτό κορμάκι που μόλις είχε αγοράσει και χαμουρευομαστε στα όρθια με βαθιά γλωσσόφιλα,παιχνίδια με τη γλωσσάρα της και επειδή κόλλησα στις υπέροχες βυζάρες με τις μακριές ρογίτσες για αρκετή ώρα σε σημείο που είπε χαριτολογώντας "άντε εδώ θα τη βγάλουμε ?" Έτσι και εγώ την άρπαξα και την έριξα στο κρεββάτι,δε θυμάμαι ποιος ξεκίνησε πρώτα στοματικό πάντως η πίπα της ήταν φανταστική κατάφερνε και τον έπαιρνε όλο μέσα μέχρι τη ρίζα και καθόταν εκεί μέχρι να την πιέσεις εκεί και να πνιγεί,εγώ από μέρος μου γεύτηκα το υπέροχο νινάκι της με ωραία ανταπόκριση.

Πέρασμα πρώτου προφυλακτικού με αυτήν από επάνω οπού δεν έκλεβε,τον έπαιρνε βαθιά και σε παρότρυνε για πιο δυνατά. Για να μην τα πολυλογώ ακολούθησαν διάφορες στάσεις άλλοτε αργά και αισθησιακά άλλοτε πολύ γρήγορα και άλλοτε τέρμα βαθιά. Τελείωμα στο στοματάκι της οπού έμεινε μέχρι να ηρεμήσω και μετά πήγε διακριτικά στο μπάνιο να τα φτύσει. Ντουζάκι και για τους δύο.

Με το που βγαίνω από το μπάνιο μου αρπάζει το εργαλείο και με ρωτάει, "το χουμε για δεύτερο?" της απαντάω εννοείτε αλλά το κατάλαβε και από μόνη της γιατί ο πούτσος μου είχε πάρει φωτιά,εκεί φάνηκε ότι όχι απλά δε σπαταλά το χρόνο σου αλλά αξιοποιεί μέχρι και το τελευταίο λεπτό. Ξανά πίπα με γκούρλωμα και αισθάνεσαι σα να παίζεις σε τσόντα. Πέρασμα δεύτερου σκουφιού και είσοδος στο κωλαράκι της, υπέροχη αίσθηση,αντοχές να τον πάρει όλο μέσα, εναλλαγές στάσεων,ιδρώτας και ανελέητο μαμήσι,ανά διαστήματα πιο χαλαρά μη ξετιναχτούμε κιόλας.

Συμπέρασμα η κοπέλα είναι απλά εξαιρετική, πίστευα ότι θα βρω ένα σκυλί που θα χτυπιόμασταν αβέρτα αλλά τελικά βρήκα μια πραγματική γυναίκα που συνδυάζει και PSE και GFE ανάλογα με τις ορέξεις του καθενός. Είναι η τύπισσα που θα ήθελες για κοπέλα σου!Καπέλο

Υ.Γ: Προσωπικά από εμφάνιση μου άρεσε δε ξέρω γιατί γράφεται τόσα αρνητικά για την εμφάνιση, φυσικά γούστα είναι αυτά. Επίσης τις περισσότερες φορές η εμφάνιση barbie δε δίνει τόσο καλές υπηρεσίες είναι πράγματα ανόμοια.






Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 deus69, NBAZ, fouxter και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2017
καλησπέρα,

Εγω πως θα μπορούσα να την συνατήσω που ακόμη δεν μπορώ να στείλω pm?
fff
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 173019
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1