Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92337
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο στο Παγκράτι και η συνεννόηση ήταν πάρα πολύ εύκολη. Μετά το πρώτο μήνυμα, την πήρα τηλέφωνο και κανονίσαμε βραδινό ραντεβού έπειτα από κάμποσες ώρες. Όσο περίμενα μου ήρθε μήνυμα ότι θα αργήσει ίσως δέκα λεπτά ,όμως δεν άργησε ήρθε στην ώρα της.

Ανοίγοντας την πόρτα είδα ένα όμορφο κορίτσι ντυμένο με Τζην και λευκό πουκάμισο που το καλωσόρισα με ένα φιλί. Μπήκε μέσα και κοίταξε το χώρο. Την άφησα να συνηθίσει τα πάντα και πήγαινα με τον ρυθμό της, γιατί από την αρχή μου άρεσε μια θετική αύρα που έβγαζε. Πιάσαμε την κουβέντα στην οποία διαπίστωσα ότι το έχει, και σου απαντάει ειλικρινά ως εκεί που θέλει όμως. Της είπα ότι ήθελα να την δω επιτέλους γυμνή και γδύθηκε. Το σώμα της ήταν απαλό και δεν διαπίστωσα κάποιο ελάττωμα, κάτι να με ενοχλεί δηλαδή, όλα είναι αρμονικά πάνω της. Το στήθος είναι στητό, καθόλου αφύσικο και πράγματι είναι από τις πιο πετυχημένες πλαστικές.

Πήγε στο μπάνιο από το οποίο δεν άργησε να έρθει. Πέσαμε στο κρεβάτι είχε σπάσει κάπως ο πάγος και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά. Την φίλησα παντού κι αυτή το ίδιο και πήγα να μπω μέσα της." Μωρό μου ξέχασες κάτι" μου είπε απαλά. Με την κουβέντα κι όλη αυτή την θετική αύρα, είχα ξεχάσει να φορέσω προφυλακτικό. Είχα τόσο χαλαρώσει που νόμιζα πως ήμουν με την γκόμενα μου.

Ο πρώτος γύρος τελείωσε γρήγορα για μένα και ΙΣΩΣ και για αυτήν. Με τις γυναίκες συγνώμη αλλά δεν μπορώ να ξέρω αν προσποιούνται και καλύτερα. Στο ενδιάμεσο κουβέντα για τα πάντα. Μου είχε αναφέρει βέβαια ότι μετά από μένα είχε κι άλλο ραντεβού και η ώρα περνούσε χωρίς να έχω ιδιαίτερο άγχος. Όλη την ώρα χαϊδευόμασταν και μιλούσαμε. Με όλα αυτά τα χάδια δεν άργησα να πάρω ξανά μπροστά. Με κοιτούσε με ένα βλέμμα λάγνο όταν τον είχε στο στόμα της και αυτή την φορά έπαιρνε πρωτοβουλίες περισσότερες. Το νιώθεις ότι μπορείς να την κάνεις ότι θέλεις αλλά εμένα μετά από τόση συζήτηση μου βγήκε το τρυφερό μου. Αυτή τη φορά άργησα να τελειώσω.

Πήγαμε στο μπάνιο μαζί και όταν ντυνόμασταν ένιωθα ότι πεινούσα. Ήταν εξάλλου κοντά στα μεσάνυχτα. Της είπα ότι θα πάω για φαγητό κι αν θέλει κι εκείνη, την κερνάω. "Ναι αλλά το ραντεβού μου;" Την κοίταξα και γελάσαμε. Το ένιωθα πως δεν είχε κάτι άλλο μετά και το παραδέχτηκε. Πήγαμε σε ένα μοδάτο εστιατόριο από αυτά που δεν καταλαβαίνεις ακριβώς τι σου σερβίρουν. Αυτό που παραγγείλαμε κι οι δύο μας είπαν πως είχε βάση το κοτόπουλο, αλλά θα σας γελάσω αν σας πω ότι το κατάλαβα.

Δεν κοίταξε τριγύρω ούτε μια φορά για να σαρώσει το χώρο τους άντρες κτλ. Ήταν εκεί απέναντι μου συνέχεια. Εννοείτε ότι τα θέματα μας ήταν ατελείωτα. Αυτό που ενδιαφέρει εδώ είναι η παραδοχή της ότι αυτές τις ώρες που είναι με κάποιο πελάτη τον αγαπάει. "Μα και τους άσχημους της είπα, τους χονδρούς; με την χαζό- έπαρση βέβαια της βεβαιότητας ότι δεν ανήκω σε αυτούς ή νομίζω πως δεν ανήκω. "Ναι μου είπε κι αυτούς ή κυρίως αυτούς".

Νομίζω ότι δεν υπερβάλει, μια γυναίκα που έχει τόσο καλές κριτικές από τόσους πολλούς τις έχει γιατί βγάζει αισθήματα για αυτούς, είτε πόθου, είτε αγάπης.
Την πήγα μετά στο πάρκιν που είχε παρκάρει και έκατσα μαζί της άλλο ένα δίωρο συζητώντας μαζί της στο αυτοκίνητο μου. κόντευε να ξημερώσει όταν με καληνύχτησε με ένα φιλί και έφυγε…

Έχουν γραφτεί πολλά για τις ικανότητες της στο κρεβάτι. Εγώ είπα να γράψω κάτι παραπάνω για την επαφή μαζί της και την τρυφερότητα που εκπέμπει, που εύκολα γίνεται φωτιά.

Οι βαθμολογίες είναι οι περισσότερες, που το σύστημα με αφήνει να βάλω.

Της στέλνω την αγάπη μου γιατί διαβάζει αυτά που γράφονταιΈρωτας

Επίσης ευχαριστώ τον φίλο thodiablo για όλα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 20, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
agap
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CAVALLINO RAMPANTE, tasospp, JohnPAPAS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2017
Έτσι ακριβώς...το Βικάκι είναι θησαυρός !!!
Ματάκι
26 Μαΐου, 2017
αδερφέ ωραία κριτική... απλά πρόσθεσε στο nickname σου agap(ios) Ναι!Ναι!
26 Μαΐου, 2017
Αυτή τη περίοδο δουλεύει ή όχι...;Καθώς τηλέφωνα δε σηκώνει...
26 Μαΐου, 2017
Τηλεφωνο που βρίσκω?
26 Μαΐου, 2017
τηλέφωνο που βρίσκω;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5