Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Sex Studio 39823
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μια ακόμη πολυ καλή και καυλωτική αυταρχική εμπειρία είχα με την αφέντρα μου την Δανάη που ξεκινησε να δουλεύει στο νεο στούντιο της Κοζάνης οπως πρόσφατα πληροφορήθηκα.
Καταρχάς την βρήκα να φοράει πολύ σέξι εσώρουχα,η κωλάρα βέβαια παραμένει τροφαντή και λαχταριστή όπως και οι θεσπέσιες σέξι βυζάρες της
Το πρόγραμμα περιλάμβανε δάχτυλα στην κωλοτρυπιδα στην αρχή με τσίμπημα στις ρώγες και δυνατές σφαλιάρες στο πρόσωπο,facesitting με γλέιψιμο από πλευράς μου και στην κωλοτρυπίδα της και στο μουνάκι της .Στην συνέχεια δοκιμασαμε να κανούμε και fisting με γάντι για να με ανόιξει τελείως από πίσω.
Πολύ καλή στο λεκτικό κομμάτι και με φρασεολογία εξευτελισμού όπως και στις σφαλιάρες και μάλιστα μου υποσχέθηκε άλλη φορά να με δέσει και να με μαστιγώσει στον τοίχο που εχει φτιαξει ειδικη κατασκευή.
Στην συνέχεια φόρεσε την ζώνη της για να με γαμήσει στα τεσσερα δυνατά όπως πάντα και τελικά η εκτόνωση έγινε μέσα στο ντουζ όπου αφου γεύτηκα ενα δυνατό goldenshower που της ζήτησα και εν συνεχεία με τελείωσε με το χέρι της και μένα σφαλιαρίζοντας με.
Θα μεγαλώσει λέει και άλλο την συλλογή στο βαλιτσάκι της με νέους δονητές και αξεσουάρ σύντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Υπηρεσίες
enas11
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sissy Nikki, yok, teochatz

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2017
τιμη?
24 Ιουλίου, 2017
Πόσο κοστίζει το πακέτο BDSM?
11 Οκτωβρίου, 2017
Καλησπέρα...ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα η Δανάη...???
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3