Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα με την λάουρα απο το λιοσιων 73Α .Πρόσβαση ηταν διπλα στο μετρό οποτε με βόλεψε, αλλα εφόσον δεν πήρα αμάξι, δεν εχω άποψη για το παρκιν, οπότε θα το αφήσω στο 5 στην βαθμολογία. Τσατσα ευγενική, ειδα 2 κοπέλες. Λάουρα μπέττυ. Εμφανισιακά προτίμησα λάουρα την οποια και διάλεξα.Φωτογραφίες υπάρχουν στο σαιτ, οποτε περισσεύει να αναφερθω στην εμφάνιση της. Μπανάκι (ντουζιέρα ευρύχωρη. Πετσέτα πλυμένη αλλα μεταχειρησμένη Μπήκε η κοπέλα χαμογελαστή και ξεκινήσαμε το μπαλαμουτι. Μικρό βυζί, αλλα ρόγα κάγκελο. Πιπίλισμα ρόγας, δαχτύλιασμα τρύπας,φιλάκια σε βυζι λαιμο αυτα απο προκαταρκτικα.Αν και έγραφε στις υπηρεσίες για 69 (το κλικάρω στις υπηρεσίες της με πάσα επιφύλαξη μεν, αλλα δεν εχω άποψη επι αυτου), δεν θέλησα να ρισκάρω παράσημο, και δεν το επεδίωξα καν,οποτε μετα ηρθε η σειρα της πίπας (με σκουφο). Αργή χωρίς δοντι η χέρι. 3 στάσεις δοκιμάστηκαν. Ιεραποστολικο, cow girl, και πισοκολητό οπου και ηρθε και το τέλος. Αν και θίχτηκε διακριτικά λίγο θεμα χρόνου (αν και δεν κοίταξα ρολόι, υπολόγισα να έκατσα γυρω στο 20λεπτο), μπορώ να το δικαιολογήσω γιατι εφαγα αρκετη ωρα στα προκαταρκτικά,ενω ειχα υπηρεσίες στούντιο μονο με 20 ευρω. Πρώτη μου κριτική, οπότε αν ξέχασα κάτι να γράψω, με διορθώνετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, numpas, Djole77 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού