Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν περασε μια εβδομαδα απο την τελευταια μου επισκεψη στην Μπαρμπορα και να 'μαι ξανα εδω.Αυτη η γυναικα ειναι σαν τα ναρκωτικα,παθαινεις εθισμο μαζι της και μια φορα δεν σου φτανει,καθως εχει πλουσιο ρεπερτοριο και δεν μπορεις να τα γευτεις ολα σε μια επισκεψη!!!!!!.Αυτη τη φορα πηγα αποφασισμενος για ακα τελειωτικο στο εμπειρο στοματακι της,καθως στο προηγουμενο ραντεβου,το προγραμμα ειχε κωλο.
Στο σαλονι με το που μπηκα με υποδεχτηκε η τσαστα και με ενημερωνει οτι δουλευει η μπαρμπορα δεινω το 20αρικο με οδηγει στο δωματιο και μου ευχηθηκε να περασω καλα!!!!!!
Για οσους δεν την ξερουν το μωρο ειναι μελαχρινο ηλικια 28(και σε καμια περιπτωση 50 οπως ανεφερε ο προηγουμενος ψευδος)με βυζαρες και κωλαρα.Στο δωματιο ηρθε το μωρο με κεφια αρχισαμε με γλωσσοφιλα και χαϊδεματα εκατερωθεν.Μου αρχισε ακαποτη πιπα βαθεια και εγω δακτυλιαζα το μουνακι της.Στη συνεχεια της εγλυψα τις υπεροχες βυζαρες,πραγματικα ειναι τα καλυτερα βυζια που εχω δει σε γυναικα,ειδικα στην αφη ειναι υπεροχα και δεν χορταινεις να τα χουφτωνεις!!!Μετα της ειπα να στηθει για πισωκολλητο οπου αρχισε να βογγαει καυλωτικα.Την πηρα καμποση ωρα ετσι και οταν κοντευε να φτασει η ωρα,βγαζω την καποτα και της τον δινω στο στομα για την τελικη ευθεια.Πω πω ρε μαγκες τι καυλα ηταν αυτη οταν της τα εδωσα ολα στο στομα,τα ρουφηξε μεχρι τελευταιας ρανιδος χαχαχα!!!.Ενω αυτη σηκωθηκε να παει στον νιπτηρα, εγω εχω μεινει μαλακας στο κρεβατι με τα γονατα κομενα.Με ξεζουμισε η καυλα.Η γυναικα αξιζει πολλα,γεννηθηκε για να γαμιεται και να μας κανει ευτυχισμενους!!!!!!Στο τελος μου εσκασε φιλακι και μου ειπε με περιμενει παλι.Α ρε Μπαρμπορα αξεπεραστη!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, howbawdat, diaithil1975 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2017
οχι και 28 ρε φιλε, η τυπισσα ειναι εδω και μια δεκαετια στα μπουρδελα, λες να ηρθε στα 18??
26 Μαΐου, 2017
30-32 ειναι μαξ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2