Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη βράδυ. Βόλτα μόνο στα σπιτάκια της Διδύμου , μπαίνοντας στο σαλόνι η υπηρεσία μου ανακοίνωσε ότι δουλεύει η Βικτώρια, το πρόγραμμα που κάνει είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Η Βικτώρια είναι καστανόξανθη, με μέτριο πρόσωπο και με καλό,αδύνατο σώμα-με ωραίο κώλο.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο η Χρύσα ήρθε σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο και με βρήκε ξαπλωμένο, με την ψωλή έξω, να την περιμένω. Κάναμε χιούμορ, ανταλλάσοντας κάποιες κουβέντες, ώστε να σπάσει ο πάγος, μέχρι να ξεκινήσουμε μιλάει λίγα ελληνικά και αγγλικά , είπε ότι είναι από Ρωσία 26 ετών.

Έβγαλε τα εσώρουχα της και με καβάλησε, τριβόταν πάνω μου ενώ αρχίσαμε να ανταλλάσσουμε και γλωσσόφιλα, φίλαγα τα βυζάκια της και χούφτωνα τα κωλομέρια της, αυτή συνέχιζε να τρίβεται πάνω μου και έφτιαξε τον πούτσο μου, αφού μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλάκια σε λαιμό και στήθος κατέβηκε προς τα κάτω , άρχισε να μου γλύφει την πούτσα και χαιδευε και τα αρχιδια απαλα και εμπειρα. Ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό, πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε πιο πολύ το κεφαλάκι, συνέχισε να γλύφει τον πούτσο με την γλώσσα της κατα μήκος, κάποια στιγμή τον πήρε στο στόμα, πίπα πολύ καλή με καλό ρυθμό με μπολικο Deep Throat ενώ δεν σταματούσε να με κοιτάζει κατάματα.

Της ζήτησα γι αρχή να καβαλήσει το κοντάρι με ωραίο χαλαρό ρυθμό δείχνοντας όμως ότι ζορίζεται πολύ πατώντας με τα χέρια της στο στήθος μου, η επόμενη στάση ήταν αυτή το reverse cowgirl με βαθύ κάθισμα που πρότεινε η ίδια, και άρχισε να κουνιέται και να φωνάζει, ωραία θέα το κωλαράκι της και αργούς ρυθμούς που με τρέλαναν όπως επέλεγε να κουνηθεί. η τελευταία στάση ήταν πισωκολλητό αρχίσα ένα δυνατό σφυροκόπημα στο οποίο ανταποκρίθηκε με φωνές και δυνατούς αναστεναγμούς. Κάπως έτσι ήρθε το τέλος.

Στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά και ήταν μια καλή κατάθεση με μια κοπέλα ευδιάθετη, τέλεια πίπα και στησίματα που προσπαθεί και τιμάει το 20άρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Nikolas25ss
Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, diaithil1975 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού