Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας μια πρωινή δουλειά στην ευρύτερη περιοχή σκέφτηκα να κάνω μια μίνι τσάρκα ξεκινώντας από το 71 προς τα κάτω.Είχε ωραίες κοπέλες κάποιες εκ των οποίων θα τιμηθούν σύντομα.Φτάνοντας όμως στο 54 είδα τη Μάγια και θεώρησα ότι είναι η κατάλληλη για το πρωινό αγοραίο ξελάφρωμα!Έδωσα στην ευγενέστατη κυρία του οίκου το μπλε χαρτονόμισμα και πέρασα στο δωμάτιο.Σε πολύ λίγα λεπτά ήρθε και η κοπέλα.Από κοντά είναι σούπερ.Εκπληκτικό πρόσωπο-για τα γούστα μου,σε άλλους μπορεί να μην αρέσει-φοβερά βυζιά και κώλος αν κι έχει λίγη κοιλίτσα και είναι κρίμα μιας και είναι νέα και όμορφη.Ξεκίνησε με χάδια φιλιά,χάιδεμα του πούτσου με τα βυζιά της,περνάει προφυλακτικό με προτροπή μου διότι είχα γίνει...τούρμπο,και αρχίζει μια ωραία πίπα.Όχι για όσκαρ αλλά ωραία,βαθιά με ρυθμό και χωρίς χέρια.Της ζητάω να ανέβει από πάνω και είχε πολύ καλή αίσθηση.Μετά από λίγο πισωκολλητό,μετά στα πλάγια και τελείωμα σε ιεραποστολική στάση που εν αντιθέσει με άλλες κοπέλες που τραβιούνται,αυτή είχε τοποθετηθεί ωραία.Εκεί τελείωσα.Εν κατακλείδι μια πολύ καλή κοπέλα στο μαγαζί.Μια κοπέλα που με ευχαρίστησε.Αν το κάνει σε όλους ή όχι δεν ξέρω,εγώ πέρασα τέλεια.Είναι σίγουρο ότι θα τιμηθεί ξανά,αν την πετύχω απόγευμα διότι σπάνια περνάω πρωινά εκεί.Σε καμία περίπτωση δεν κλαις τα λεφτά σου.Αν χάσει και λίγο βάρος για να φύγει η κοιλίτσα θα κάνουν ουρά πολλοί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.913
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, makhswrx, sapiosexual και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2017
αδέρφε πολυ ενδιαφέρον κρίτικη, ξέρεις ώρες μέρες κατα τις οποίες εργάζετε η συγκεκριμένη πορνη?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1