Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161494
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαριαλένα είχε στοχοποιηθεί από την μεριά μου εδώ και καιρό. Η συνεννόηση μαζί της εύκολη σχετικά αλλά για να βρούμε χρόνο να μπορούμε και οι δύο πήρε 2 εβδομάδες. Τελικά το ραντεβού κλείστηκε στα νότια μια που είχε κάτι δουλειές εκεί ενώ όπως αποδείχτηκε είχε συνδιάσει και τα ραντεβού της ημέρας στην περιοχή αυτή.

Ακριβώς λοιπόν στην ώρα της συναντηθήκαμε στο λόμπυ του ξενοδοχείου. Είχε έρθει όπως περιγράφει ο φίλος napoleonV1 παρακάτω κρατώντας τα ψώνια που είχε ήδη κάνει στην τοπική αγορά. Η εμφανισή της εντυπωσιακή, με εφαρμοστή φούστα που τόνιξε τις καμπύλες της, καλλίγραμμα πόδια με ψιλοτάκουνα και πλούσιο στήθος που ασφυκτιούσε μέσα από το κορμάκι. Το πρόσωπο όχι τόσο εντυπωσιακό αλλά με όμορφα μάτια που σε διαπερνάνε...

Πέρασμα στο δωμάτιο και μετά από λίγη κουβεντούλα για το επιτέλους βρεθήκαμε μπαίνω για μπανάκι και κατόπιν το κορίτσι. Εμφανίζεται με δικτυωτές κάλτσες και τα ψιλοτάκουνα και ξαπλώνει δίπλα μου. Ξεκίνημα με βαθιά γλωσσόφιλα ενώ της χουφτώνω την κωλάρα και αμέσως ο μικρός έτοιμος για μάχη. Το γλωσσόφιλο το γουστάρει και το εισπράτεις με το παραπάνω....ΓλώσσαΓλώσσα

Στην συνέχεια περνάμε στην πίπα. Μιλάμε για την ΠΙΠΑ βαθιά υγρή όσο πολύ λίγες μπορούν να κάνουν. Χαρακτηριστική η διπλή κίνηση που φτάνει μέχρι το λαρύγγι της και ενώ νομίζεις ότι τερμάτισε ασκεί παραπάνω πίεση και γκλουπ παίρνει και το υπόλοιπο μέσα Ναι!Ναι!. Και εκεί όπως είναι σε προτρέπει και αρχίζεις να της γαμάς το λαρύγγι με δύναμη....Πολύ λίγες τουλάχιστον από αυτές που έχω βρεθεί το κάνουν αυτό και κατά την γνώμη μου είναι και το δυνατό της σημείο.

Συνέχεια με διάφορες στάσεις cow, doggy, όπου σου ζητάει να την κρατάς από τα πλευρά και να βάζεις δύναμη και να ανεβάζεις στροφές. Αλλαγή σε ιεραποστολικό με τρελλά γλωσσό και πάλι γρήγορο ρυθμό και ζητάει συνέχεια κι άλλο κι άλλο. Ενώ είχαμε κλείσει το κλιματιστικό τον ξανανοίξαμε γιατί είχαμε γίνει αμφότεροι μούσκεμα. Το τέλος έγινε με κατάθεση στο στόμα της όπου τα ρούφηξε μέχρι σταγόνας και διακριτικά αποχώρησε στο μπάνιο.

Μπανάκι και κουβεντούλα κυρίως για τα ωράρια μας και πώς θα κανονίζουμε τις μελλοντικές συναντήσεις.

Συμπερασματικά η κοπέλα όντως είναι εξαιρετική και δικαιολογημένα τα τόσα καλά σχόλια. Κατά την γνώμη μου δεν είναι τόσο η εμφανίση της αλλά η ΚΑΥΛΑ!!! που βγάζει στο κρεββάτι και που δείχνει πόσο γουστάρει αυτό που κάνει.
Γι αυτό και γίνεται χαμός για την πάρτη της και τρέχει και δεν προλαβαίνει....

Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, NBAZ, fouxter και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2017
Εύγε φίλε, αν και την άλλη φορά σου εύχομαι να τιμήσεις και το όνομά σου (Butts)
διότι εκεί είναι το άριστο point...Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
24 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο Σωστά....Γλώσσα
Αν και σε αυτό έπαθα κοκομπλοκ με την Λίζα....Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2