Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Από τις φωτογραφίες μου άρεσε πολύ το σώμα της έτσι πήρα την απόφαση να την συναντήσω. Η συνεννόηση ήταν πολύ εύκολη.
Η Αννα έχει μια μικρή απαίτηση αφού δεν οδηγεί. Το ξενοδοχείο που θα γίνει η συνάντηση να είναι κοντά σε σταθμό τραίνου.
Βρεθήκαμε λοιπόν στο BILL. Χτύπησε η πόρτα και μπήκε ένα χαμογελαστό προσωπάκι. Ήταν ευγενική αλλά λίγο αγχωμένη αφου είχε αργήσει κανα πεντάλεπτο με δεκάλεπτο. Πήγε γρήγορα για ντουσάκι και εμφανίστηκε έτοιμη για όλα. Ενδιαφέρθηκε να μάθει τι μου αρέσει και ξεκίνησε χωρίς δεύτερη κουβέντα και μου πήρε μια εκπληκτικά βαθιά πίπα που την έπνιγε. Αισθάνθηκα λίγο δόντι και μου ζήτησε συγγνώμη. Τελείωμα στο στόμα, διάλλειμα, ντούς, χαλάρωση και κουβεντούλα, μέχρι να περάσουμε στον δεύτερο γύρο. Επειδή ήμουν λίγο αμήχανος της ζήτησα να έρθει από πάνω. Κουνήθηκε με άνεση μέχρι που τελείωσα.
Σε γενικές γραμμές, η Αννα δεν μου πολύαρεσε...και δεν την ευχαριστήθηκα οσο άλλοι εδώ αλλά γούστα είναι αυτά. Ίσως να μην μου έδωσε την αίσθηση ότι την διασκεδάζει αυτό που κάνει και ότι το ευχαριστιέται οσο άλλες κοπέλες. Η Αννα είναι ένα ευγενικό πλάσμα. Είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Good luck και καλά γαμήσια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kalwdios, fouxter, Giannis5gr και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού