Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Call-Girls 23873
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Sabrina σε γνωστό ξενοδοχείο. Πολύ καλή η επικοινωνία με το γραφείο.
Η κοπέλα ήρθε με περίπου 10 λεπτά καθυστέρηση, ντυμένη με ενα ωραίο κολλητό φόρεμα που τόνιζε τα δυνατά της σημεία όπως το στήθος της και η απίστευτη κωλάρα της!!
Κατευθείαν με το που μπήκε στο δωμάτιο γρήγορες συστάσεις και πήγε απο μόνη της για ενα γρήγορο ντουζάκι. Βγαίνει εντελώς γυμνή απο το μπάνιο, έρχεται δίπλα μου και ξεκινάει κάτι απίστευτα βαθυά γλωσσόφιλα ενω εγω ταυτόχρονα να χουφτώνω τις βυζάρες της (φτιαγμένα) και να τις γλείφω!!
Κατεβαίνει για πίπα όπου το κατέχει πολύ καλά. Αρκετό σάλιο, επιτυχημένες προσπάθειες για deepthroat, και καλή τεχνική. Ενναλάξ, έγλειφε και όλη τη γύρω περιοχή χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου.
Γύρισμα σε 69 όπου περιποιήθηκα το πεντακάθαρο μουνάκι της ενω αυτή μου έπαιρνε μια πολύ ωραία πίπα..

Πρώτος γύρος με την Sabrina απο πάνω να χτυπιέται δυνατά στο πούτσο μου και να φωνάζει, ενώ εχει γύρει πρός το πρόσωπο μου να με φιλάει στο λαιμό και να μου δίνει βαθυά γλωσσόφιλα! Κάπως έτσι τελείωσε και ο πρώτος γύρος. Γρήγορα ένα μπανάκι και απο τους 2 μας και λίγο social μέχρι να ξεκινήσει ο 2ος γύρος..

Στο social η Sabrina πολύ ευχάριστη και ομιλητική (άπταιστα Ελληνικά). Ίσως όμως να μιλάει λίγο παραπάνω απ' ότι θα "έπρεπε".

Ξεκινήσαμε τον 2ο γύρο με την Sabrina στο πλάι να της γαμάω το μουνάκι και να της χουφτώνω τις βυζάρες. Γρήγορη αλλαγή για λίγο σε ιεραποστολικό, όπου είχε κλειδώσει τα πόδια της γύρω απο τη μέση μου και με τραβούσε να μπω όσο πιο βαθιά μέσα της..

Η τελευταία στάση φυσικά ήταν στα 4 με θέα αυτή την απίστευτη κωλάρα! Γνωρίζει πως πρέπει να στηθεί και το κάνει καλά ώστε να έχεις βαθιά διείσδηση. Μετά απο αρκετά δυνατό κοπάνημα και σφαλιάρες στα κωλομέρια της όπου το γουστάρει και φωνάζει αρκετά ήρθε το τέλος μέσα της. Αφόυ τελείωσα της είπα να μείνει έτσι για λίγο χαϊδεύοντας αυτή τη τέλεια κωλάρα!!

Γενικά παίρνει αρκετές σωστές πρωτοβουλίες, καταλαβαίνει τι σου αρέσει και προσπαθεί να στο δώσει. Δεν προσπαθεί να κλέψει χρόνο. Πιστεύω πως το βασικό της στοιχείο είναι το PSE.
Στα πολύ θετικά, η μεγάλη συμμετοχή της!!

Η βαθμολογία που θα έβαζα αν με άφηνε το σύστημα θα ήταν αυτή:
Εμφάνιση (πρόσωπο): 7.0
Εμφάνιση (σώμα): 8.0
Γενική συμπεριφορά: 9.0
Επικοινωνία: 9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9.0

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
sextrakian
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
663
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Bronson81, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού