Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σημερα ειχα συναντηση με Ελενα από Σερβια τελικα και οχι Ρωσια (πρωτο ψεμα)! Η κοπελα ηταν 33 ετων αλλα πριν 10 χρονια τουλαχιστον (δευτερο ψεμα)! Παιδια μια κοπελα λεγετε προμιλφ στα 33 της αλλα οταν ειναι πανω από 40 ετων την λεμε MILF αλλα αυτη φαινοταν για GILF but not want to fuck!

Καταρχην να ξεκαθαρισω ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με το γραφειο και τις τηλεφωνητριες στην συννενοηση παντα. Αλλα δεν αντεχετε τετοιο ψεμα για πεισεις πελατη. Με το που ανοιγει την πορτα, επρεπε να κανω επιστροφη, δικο μου λαθος. Λεω δεν γαμιεται, μπορει να βγει σε καλο, λες και δεν εχουμε ξαναπετυχει μουφα!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Δυστυχως με χαλασε πολυ το πρόσωπο παιδια. Ειχε ωραιο στηθος προς 3,5 φυσικο, ψηλη κοπελα, σωμα ομως φαινοταν η αγυμναστη κοιλια πολυ, κωλο σφιχτο και μεγαλο.

Η πιπα της καλη ηταν αρκετα μπορω να πω. Απευφευγε πολυ τα φιλια στο στομα αλλα να πω την αληθεια ουτε εγω ηθελα στην συγκεκριμενη. Δυστυχως τιποτα δεν πηγε καλα απο την αρχη. Ηθελα να τελειωσω γρηγορα και να φυγω. Πρωτος γυρος τελειωσα μεσα της. Δευτερος γυρος με πολυ πιπα για να σηκωθει, καναμε μερικες στασεις και τελειωμα στο στομα. Γρηγορα ντυσιμο και εφυγα.

Για μενα ηταν πεταμενα λεφτα ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Προτεινετε για αυτος που θελουν πολυ MILF προς GILF καταστασεις. παμε για το επομενο............ και θεος βοηθοςΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.009
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, doc_lin, dimmits και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού