Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως έχω αναφέρει και παλαιότερα, η μεγαλύτερη φαντασίωσή μου είναι ένα τρίο με τα δύο κορίτσια να κάνουν πραγματικό λεσβιακό - όχι απλά χαδάκια, φιλάκια και χαζομάρες αλλά γλείψιμο στην επίμαχη περιοχή.

Αφού εξήγησα στην τηλεφωνήτρια τη φαντασίωσή μου,μου διαβεβαίωσε πως Maria και Louiza το προσφέρουν. Τις έκλεισα λοιπόν για 1,5 ώρα έναντι 500 ευρώ.

Μaria: σε καμία περίπτωση δεν τη λες μπαμπάτσικη. Μέτριο ανάστημα (165-167), λεπτά πόδια, μικρός, σφιχτός τουρλωτός κώλος, χαλάρωση στην κοιλιά (όχι όμως αντιαισθητική) και βυζάρες, όπως είπαν και οι προηγούμενοι. Μια αδύνατη κοπελίτσα, με αδιάφορο πρόσωπο (ματάρες όμως) και βυζάρες.

Louiza: στεγνή στο σώμα, με αδύνατα άκρα, μικρό βυζάκι με ωραίο σχήμα, ωραίο μικρό κωλί και αδιάφορο πρόσωπο με σημάδια (σκαμμένο σαν από εφηβική ακμή)

Στα του αγώνα: ξεκίνησα να φασώνομαι με Louiza και η Maria μόλις τελείωσε το ντουζάκι της όρμησε στο μουνάκι της "συναδέλφου' της. Τρομερά γλειψίματα και ρουφήγματα και απίστευτο βλέμμα.

Άλλαξα κάθε δυνατή στάση που κόπιαρα από τσόντα: τη μία στα τέσσερα και την άλλη μπροστά της με ανοιχτά τα πόδια και το μουνάκι της στο στόμα της άλλης, τη μία ανάσκελα και την άλλη γονατιστή στο πρόσωπό της, και της δύο μπρούμυτα και να τον δίνω πότε στο στόμα της μίας και πότε της άλλης...

H Μαρια με πολύ πάθος, λίγο απότομη κάποιες φορές (με ψιλοπόνεσε) αλλά δε με χάλασε γιατί έδειχνε να συμμετέχει ενεργά, με βαθιά πίπα και καυλωτικές κινήσεις, η Loiza πιο έμπειρη, πιο μαζεμένη όμως και πιο διεκπεραιωτική χωρίς να αρνηθεί βέβαια ό,τι ζήτησα.

Ευχαριστημένος και από τις δύο κοπέλες, οι οποίες προσέφεραν απλόχερα αυτό που ζητούσα: ένα τρίο με αληθινό λεσβιακό. Δεν ξέρω αν ήταν αληθινό ή όχι, αλλά αξέχαστη εικόνα να ρουφάει η Louiza τη Maria, να είμαι γονατιστός δίπλα της και να της τον δίνω στο στόμα, να βογγάει, να αντριχιάζει όλο το κορμί της και να σπαρταράει σαν το ψάρι. Και προσποιητό να ήταν χαλάλι τους μ' έφτιαξε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
500€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.257
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AnargyrosGL, panos877, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού