Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση με τη Κριστίνα χθες. Εύκολη επικοινωνία με το γραφείο συνάντηση το απογευματάκι.
Ανοίγει η πόρτα του δωματίου και βλέπω τη προσωποποίηση της ξινίλας να με κοιτάει με απάθεια. Ένας συνδιασμός βαρεμάρας κ αδιαφορίας σε φάση δεν έχω τι να κάνω σήμερα γι αυτό κ ήρθα. Ωχ λέω από μέσα μου κ όπως φάνηκε στη συνέχεια δεν είχα άδικο. Της λέω γεια σου τι κάνεις κ μου λέει καλά και με κοιτάει. Ησυχία. Της λέω να σε πληρώσω. Της δίνω 220 ευρώ (210 έπρεπε δεν είχα δεκάρικο) τα βάζει μέσα στο πορτοφόλι της κ με κοιτάει. Περιμένω, δεν απαντάει κ της λέω μου χρωστάς 10 ευρώ. Μου λέει το ξέρω αλλά δεν έχω κ συνεχίζει να με κοιτάει με απάθεια. Οκ λέω πάω να κάνω ένα ντουζάκι κ έρχομαι.
Επιστρέφω, καθόταν στο κρεβάτι με το αδιάφορο υφάκι βαρεμάρας. Λέω να αρχίσω καμια κουβεντούλα να χαλαρώσουμε κ να γνωριστούμε αλλά δε τράβηξε κ πολύ. Η κουβέντα ήταν κάπως:
-Είσαι καιρό Αθήνα?
-Ναι…
-Σ’αρέσει? Έχεις δει κάποιο αξιοθέατο, κάποιο καλό μαγαζί?
-Όχι…
-Από πού είσαι?
-Ρωσία…
-Στη Ρωσία δουλεύεις, σπουδάζεις?
-Όχι…
-Τι κάνεις?
-Τίποτα…
-Μάλιστα, ωραία…
Δεν έβλεπα να προχωράει η συζήτηση οπότε αρχίσαμε τα προκαταρκτικά. Εγώ δηλαδή, αυτή καθόταν σαν πτώμα. Αν της πεις όμως που να βάλει το χέρι της, τι να βγάλει, τι να χαιδέψει το κάνει δε μπορώ να πω. Αν δε της πεις απλά κάθεται ακίνητη. Κάπου εκεί τη ρωτάω αν γίνεται να κάνουμε για 1 ώρα (δε θα καθόμουν σαν μ@λ... 1,5 ώρα μαζί της ) και πήρα το γραφείο κ το συμφωνήσαμε.
Στο σεξ τα ίδια. Μόνο εγώ έκανα αυτή καθότανε. Δε θέλει να φιλάει, δε θέλει να τελειώσεις πάνω της, γενικά δε θέλει.
Να σημειώσω πως είμαι νέο παλικάρι 26 χρονών, εμφανίσιμος, με σχετικά γυμνασμένο σώμα. Αλλά κ γέρος, χοντρός κ άσχημος να ήμουν και να μη μπορούσε να με κοιτάει η συμπεριφορά της θα ήταν απαράδεκτη.
Θεωρώ πως οι φωτογραφίες της είναι φωτοσοπαρισμένες καλά. Τη δείχνουν πιο στρογγυλοπρόσωπη και γλυκιά με χαμόγελο ενώ έχει πιο λεπτό πρώσωπο και σώμα με περισσότερες γωνίες. Ποδαράκια περιποιημένα αλλά έχει κότσι που εμένα με χαλάει. Γύρω στο 1,67. Γενικά όμορφη κοπέλα (όχι τόσο όσο οι φωτογραφίες) αλλά η αύρα της σου βγάζει κάτι απωθητικό.
Κάθισα 1 ώρα κ λέω κάτσε να κάνω ένα ντους για να φύγω. Πάω να φύγω κ δε μιλάει… Της λέω να μου δώσει τα λεφτά και να κρατήσει μόνο τα 140. Μου τα έδωσε. Δεν είμαι σίγουρος αν το ξέχασε επίτηδες, μπορεί.
Γενικά πίστευα πως θα βρω μια γλύκιά κοπέλα που θα περάσουμε ωραία κ σε σεξ και σε χαβαλέ αλλά με μπέρδεχαν οι φωτογραφίες. Αυτά μάγκες. Ελπίζω να βοήθησα και η κριτική μου να ανέβει σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, giatioxi, travestolagnos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2017
Αγορινα το ιδιο επαθα κ με την ΚΑΤΕ...Σαν ν γραφεις αυτα που ηθελα να πω...Κριμα τα 140 μας Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1