Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στην Lissa. Εύκολη συνεννόηση και επίσκεψη στο παραβαρδάριο Hotel. Μία ώρα η συνάντηση, 120 ευρώ με την έκπτωση πολύ καλή τιμή πιστεύω. Η κοπέλα με υποδέχτηκε με ένα σέξυ babydoll. Με τα ψιλοτάκουνα μου έριχνε ένα κεφάλι (δεν είμαι και πρώτο μπόι). Πρέπει να είναι 1,75 χωρίς τακούνι. Σώμα ψιλόλιγνο μοντελέ, 1,5ρι βυζάκι νεανικό, πεταχτό κωλαράκι, απειροελάχιστα ίχνη κυταρίτιδας στα μπούτια, πολύ όμορφο πρόσωπο. Έχει κάνει ενόργανη από ότι μου είπε. Πρώτη εντύπωση πολύ καλή, σχεδόν ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, ίσως και λίγο πιο γλυκιά στο πρόσωπο. Κάτω από το babydoll δεν φορούσε τίποτα και ξεκίνησε με ένα αισθησιακό χορό, αφού έβαλε κατάλληλη μουσική συνοδεία στο κινητό. Καλή στα προκαταρκτικά, τρίφτηκε ωραία πάνω μου, φιλάκια πεταχτά, με το ζόρι έκλεψα 2,3 γλωσσόφιλα και αυτά τελείως ρηχά. Δάχτυλα μπροστά ελεύθερα, μέχρι δύο που δοκίμασα δεν είχε κανένα πρόβλημα. Πάμε στα μείον. Δεν δέχτηκε COB σε κανένα σημείο, παρόλο που επέμενα (είχα φορτώματα πάνω από εβδομάδα και δεν ήθελα να πάνε χαμένα) από ότι μου είπε έχει αλλεργία στο σπέρμα και κάνει κοκκινίλες. Πριν ξεκινήσει την πίπα επίμονο ψέκασμα με αντισηπτικό, για το καλό και των δυό μας όπως είπε. Πίπα πολύ ρηχή με πολύ χέρι. Μετά από προτροπή μου προσπάθησε χωρίς, αρκετά καλή, αλλά θέλει δουλειά σε αυτόν τον τομέα. Άφθονο χρήση Gel και σε μένα και σε αυτήν. Μουνάκι μικρό, πεντακάθαρο με πολύ μικρά χείλη, αλλά με τόσο GEL δεν καταλάβαινα και πολλά. Πρώτη στάση στα 4, τελείωμα στο λεπτό αφού είχα πολλά φορτώματα, όσα και ο Αρτέμης τώρα. Μπανάκι, λίγο σόσιαλ, τα αγγλικά τις μόνο για τα βασικά και δεύτερος γύρος. 'Ωρα για να την περιποιηθώ εγώ. Ψιλοαπαθής παρόλες τις προσπάθειές μου, μόνο όταν έβαλα δύο δάχτυλα άρχισε να ζεστένεται και να βγάζει κραυγούλες. Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, μετά το gel βέβαια, και σφυροκόπημα αρκετή ώρα, και σε διάφορες παραλλαγές, όπου και άρχισε να ανεβάζει στροφές. Στη συνέχει στα 4 Κατσικογάμης όπου την ταλαιπώρησα αρκετή ώρα και αλλαγή σε cowgirl για να πάρω λίγες ανάσες. Προσπάθησε λίγο, αλλά οι σωματότυποί μας δεν πολυταιριάζαν, οπότε αλλαγή και πάλι σε ιεραποστολικό. Η ώρα περνούσε, ο ρυθμός και η ζέστη ανέβαινε και διάλειμμα για ανάσες και λίγο νεράκι. Η αλήθεια είναι ότι όσο εύκολα τελείωσε ο πρώτος γύρος, τόσο δύσκολα θα τελείωνε ο δεύτερος. Ανελέητο σφυροκόπημα σε τρελό ρυθμό στα 4 με εμένα όρθιο κάτω από το κρεβάτι, οι αντοχές τελείωναν αλλά το τέλος δεν έλεγε να έρθει. Παρόλη την καθυστέρηση καμία διαμαρτυρία από μέρους της. Ξάπλωμα ανάσκελα, βγάλσιμο καπότας και Μαλακία από μέρους της μέχρι να έρθει το έντονο τέλος. Μπανάκι αφού είχα γίνει μούσκεμα και αποχαιρετισμός. Γενικά πολύ καλή περίπτωση, ειδικά στα 120 είναι vfm. Πολύ καλή συμπεριφορά, φρεσκάδα, δεκτική σχεδόν σε όλα, διάθεση να σε ικανοποιήσει, πολύ ωραία εμφάνιση και πρόσωπο και σώμα (αν και προτιμώ φανατικά τις πετίτ). Γενικά από τις λίγες που αξίζουν να λέγονται citytours. Το μόνο αρνητικό ότι δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες αλλά προτιμάει να την καθοδηγήσεις. Ωραίο μπάσιμο από το πρακτορείο ελπίζω να συνεχίσει έτσι στην ποιότητα των κοριτσιών και των παρεχόμενων υπηρεσιών. Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
358
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mallias20, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2017
Κομοδίνο φάση μου φαίνεται...Εμμμμ για
22 Μαΐου, 2017
Έχω την εντύπωση πως αν της έλεγες ότι φεύγεις η αλεργία θα θεραπευόταν...Γλώσσα
22 Μαΐου, 2017
Συναγωνιστή λες ότι δεν φιλούσε και ότι δεν έκανε ούτε COB.
Καπάκι βάζεις "Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν" και εννιάρια σε "Γενική συμπεριφορά", "Διάθεση στο sex" και "Σχέση απόδοσης/Τιμής"
Καταλαβαίνεις και μόνος σου νομίζω ότι όλα αυτά μαζί δεν κολάνε....
29 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένα δίκιο το έχεις, αλλά στα 120 ευρώ με αυτήν την εμφάνιση είναι σίγουρα vfm, τώρα για το αν τηρήθηκαν όλες οι υπηρεσίες κατά 90% τηρήθηκαν γι'αυτό και το αντίστοιχο ναι. Άλλες δεν αφήνουν να της πιάσεις τα βυζιά και φιλάνε μόνο στο μάγουλο. Επίσης η κοπέλα δεν είχε συμπεριφορά ξεπέτας απλά δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες. Δεν είπα ότι έκανε και παπάδες. Φιλότιμη την χαρακτήρισα, αλλιώς θα έγραφα ορμάτε Μακεδονομάχοι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4