Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294525
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως διαπίστωσα απ΄τα σχόλιά σας στην ημερήσια ενημέρωση η Φαίη είναι μία κοπέλα, την οποία ξέρετε οι περισσότεροι.Οπότε, δε θα σας πω, ότι είναι πανέμορφη, με αδύνατο σώμα, κοντά καστανά μαλλιά, πλούσιο, φυσικό στήθος, στητό και σφηχτό πισινό, καλλίγραμμα πόδια και με ένα χαμόγελο μόνιμο στο πρόσωπό της.Θα σας πω για την τελευταία μας συνάντηση ένα Σάββατο βράδυ στο τέλος του Απριλίου στο Βριλησσού 36.
Αφού πλήρωσα για πρόγραμμα 69 μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα υπομονετικά αρκετά λεπτά, αφού ήταν ήδη με άλλο συναγωνιστή.Εμφανίστηκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ευδιάθετη, ορεξάτη και με το υπέροχο στήθος της σε κοινή θέα.Κι έτσι παρέμεινε όση ώρα έμεινε στο δωμάτιο μαζί μου.Ξεκίνησε με πολλά και ποικίλα προκαταρκτικά (σφιχτές αγκαλιές, φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα), με πολύ καλή συμμετοχή τόσο σε αυτά, όσο και κατά τη διάρκεια του σεξ, στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε.Ανταποκρίθηκε ιδανικά όταν ασχολήθηκα με το πεντακάθαρο, άτριχο και περιποιημένο μουνάκι της.Μούσκεψε γρήγορα καθώς ρουφούσα τα σαρκώδη μουνόχειλά της.Η κλειτορίδα της διογκώθηκε καυλωμένη, δίνοντάς μου τη δυνατότητα να παίξω μαζί της με τη γλώσσα, αλλά και με τα ακροδάχτυλά μου.Φάνηκε ότι καύλωσε κι απολάμβανε την περιποίησή μου.Με αληθοφανείς κι όχι υπερβολικούς αναστεναγμούς, πικάντικα σχόλια, πρωτοβουλίες στο σεξ μου πρόσφερε πρόθυμα και χωρίς πίεση χρόνου τα πλούσια σωματικά της προσόντα, για να με ικανοποιήσει.Απόλαυσα τα γεμάτα και μεγάλα βυζιά της, το τέλειο σε αίσθηση μουνάκι της και χούφτωσα το σφηχτό κωλαράκι της.Το στοματικό της είχε εναλλαγές στο ρυθμό, με deepthroats, αρκετή και πολύ καλή χρήση της γλώσσας της, χωρίς χέρι και χωρίς να ξεχάσει να περιποιηθεί και τα αρ@@@@α μου.¨οπως ανέφερα παραπάνω αλλάξαμε τρεις ερωτικές στάσεις, πρώτα με την Φαίη από πάνω με γυρισμένη την πλάτη της προς εμένα.Μετά στα τέσσερα, στη συνέχεια με τη Φαίη ξαπλωμένη μπρούμητα στο κρεβάτι κι εγώ από πίσω της να μπαινοβγαίνω στο καυτό μουνάκι της.Με το τέλος να έρχεται σε ιεραποστολική στάση, για να μπορώ να γλείφω τις ρόγες της.Στη συνέχεια της έκανα και μασάζ για μερικά λεπτά, για να χαλαρώσει λιγάκι απ΄την ένταση της δουλειάς, αφού όπως μου είπε, είχαν προηγηθεί πολλοί πριν από εμένα.Κι αφού μου έδωσε δύο φιλιά στα μάγουλα αποχώρησε.Καθώς αποχωρούσα ικανοποιημένος κι ευχαριστημένος, αλλά όχι χορτασμένος, αφού τέτοιο κορμί δε μπορείς να το χορτάσεις, περιποιούνταν ήδη τον επόμενο τυχερό σε άλλο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Khal Drogo, Butts και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού