Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 16487
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα, η συνάντηση με τη Keisa έλαβε χώρα το προηγούμενο Σαββατοκύριακο αργά το βράδυ
Έχοντας διαβάσει τις πολύ καλές κριτικές εδώ μέσα καθώς και μετά τη γνώμη 1-2 μελών που εμπιστεύομαι την κρίση τους ήθελα να τη συναντήσω εδώ και πολύ καιρό.
Επίσης με έψηνε πάρα πολύ το γεγονός ότι ποτέ μου δεν είχα πάει με μαύρη γυναίκα. Δίσταζα γιατί οι φωτογραφίες στο προφίλ της δεν δείχνουν το παραμικρό από το πρόσωπό της. Επικοινωνώ με το γραφείο το οποίο με πείθει ότι η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, πείθομαι, ετοιμάζομαι και σε 45 λεπτά τη συναντάω.

Με το που ανοίγει η πόρτα βλέπω μια εξαιρετικά όμορφη κοπέλα, με ωραίο πρόσωπο, όμορφα χείλη, όμορφα μεγάλα στρογγυλά μάτια και όμορφα-σέξυ ντυμένη με μια μαύρη μίνι φούστα και ψηλοτάκουνα. Η εντύπωση έγινε ακόμα θετικότερη με το πλατύ χαμόγελο της όταν συστηθήκαμε

Λέμε 3-4 κουβέντες για να γνωριστούμε λιγάκι και μετά αρχίζουμε να φιλιόμαστε και σιγά-σιγά να χαδευόμαστε. Το φιλί της θεσπέσιο με τα πολύ ωραία χείλη της τα οποία έχουν εξαιρετική αίσθηση, τα οποία ευτυχώς δεν είναι χειλάρες (είναι μεγάλα τόσο - όσο). Με είχε ανάψει αρκετά με τα φιλιά και τα χάδια της, αλλά έπρεπε να πάει στο μπάνιο για ντουσάκι. Δεν κάνει πολύ ώρα και βγαίνει φορώντας ένα ολόσωμο σεξυ κορμάκι με τα ψηλοτάκουνα τους

Εκεί αρχίζει η πραγματική έναρξη της μάχης όπου περιλάμβανε φοβερά και βαθιά γλωσσόφιλα εκατέρωθεν, άλλοτε πιο αισθησιακά άλλοτε πιο επιθετικά
Πολύ καλό στοματικό εκ μέρους της με περιποίηση στα μπαλάκια και χαμηλότερα.
Ηθελα τα την περιποιηθώ και εγώ οπότε εκεί άρχισα σιγά-σιγά να την απαλλάσσω από το κορμάκι ξεκινώντας από πάνω από το στήθος της, το οποίο νομίζω ότι είναι το πιο αδύνατο σημείο το σώμα της όχι λόγω μικρού μεγέθους αλλά λόγω στητόητας (έχω συναντήσει και άλλες κοπέλες με πιο μικρό στήθος όπως η Αννα110 η οποία έχει πολύ στητό στήθος).
Την απαλάσσω από το κορμάκι της και τη στήνω όρθια και αρχίζω να τ τη γλύφω από πάνω μέχρι κάτω ξεκινώντας από την πλάτη της. Ο κώλος της δεν είναι τόσο στρογγυλός όπως στις φωτογραφίες, αλλά σφιχτός και θηλυκότατος....
Είναι δεκτική γενικά σε όλα τα προκαταρκτικά παιχνίδια και τη γλύφω παντού στο σώμα, στις 2 τρυπούλες της στις οποίες αφήνει να βάλεις και δάχτυλα (πίσω δεν έβαλα, μόνο τη χάιδεψα απαλά). Φαίνεται να της αρέσουν τα προκαταρκτικά αφού αρχίζει να χαδεύεται και μόνη της σε διάφορα σημεία του σώματός της και μετά να βάζει μόνη της δάχτυλα μπρος και πίσω

Βλέποντας τι κάνει αλλά και από όλα τα προκαταρκτικά της λέω να βάλουμε προφυλακτικό όπου και ξεκινάμε με στήσιμο στα 4 όπου η θέα ήταν θεσπέσια. Όμως στην πράξη κάπου δυσκολευόμουν διότι το μόνο δωμάτιο που υπήρχε διαθέσιμο ήταν με κρεβάτι νερού με συνέπεια να δυσκολεύομαι Χαμόγελο
Οπότε αλλαγή στάσης όπου ήρθε από πάνω μου και εδώ είναι το highlight της συνάντησης κατά τη γνώμη μου. Κουνιόταν πολύ όμορφα πάνω μου και αυξομείωνε την ένταση και 4-5 φορές σταμάτησε εντελώς όπου μόνο έσφιγγε τους μυς του κόλπου της δίδοντας μου μια φοβερή αίσθηση (αν είναι μυες). Ειλικρινά τέτοιο πράγμα δεν μου το έχει ξανακάνει καμία γυναίκα........με απογείωσε.....Με κόπο κρατήθηκα και δεν τελείωσα με ατή τη τεχνική της και το τέλος ήρθε λίγο μετά σε ιεραποστολική στάση

Λίγη ξεκούραση, ντούς και πολύ όμορφο μασάζ από την πλευρά της. Την ώρα του μασάζ μιλούσαμε οπότε είδα ότι είναι και σχετικά ενδιαφέροντας άνθρωπός όπως είπαν και άλλοι φίλοι στις δικές τους κριτικές.
Το μασάζ άρχισε να γίνεται όλο και πιο αισθησιακό όπου ακολούθησε σιγά - σιγά και δεύτερο γύρος όπου είχε στοματικό και αλληλομαλακία εκατέρωθεν πριν τη δικιά μου ολοκλήρωση

Εν κατακλείδι, ένα πολύ καλό ραντεβού με μια κοπέλα που συναντιόμαστε πρώτη φορά - πιστεύω τη δεύτερη φορά ότι θα είμαστε πιο εξοικειωμένοι και η συνάντηση θα είναι καλύτερη
Η Keisa θέλει να ικανοποιήσει τον πελάτη, λόγω ηλικίας είναι έμπειρη και στο σεξ, και στον χειρισμό του σώματός της, και χωρίς ιδιαίτερες αναστολές (πλην τελειώματος στο πρόσωπο και πρωκτικού) και που θα ήθελα να συναντήσω ξανά

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.409
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, vavylon, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού