Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αλλού είχα σκοπό να πάω αλλά μετά από μία ακύρωση δεν είχα κ πολλές επιλογές.

Με νοοτροπία ότι θα σηκωνόμουν να έφευγα εάν δεν μου άρεσε αυτό που θα έβλεπα,αποφάσισα να κλείσω με το κοντοπούτανο.

Λοιπόν με το που την είδα όχι απλά μου έφυγε κάθε αμφιβολία..αλλά είπα Παναγία μου τί μωρό είναι τούτο.. Γερο-μύστης
Πρόσωπο: Έχω μείνει άλαλος.. Ντροπή
Πολύ γκαυλωτική φάτσα,κάπως μαστούρικη,με μεθυστικό βλέμμα,πανέμορφα μάτια.

Σώμα τούμπανο.
Αν εξαιρέσουμε ότι είναι μία τάπα κ μισή όλο το υπόλοιπο σύνολο είναι να σαλεύεις..
Πελώριες λαχταριστές φυσικές βυζάρες Προσκύνημα
Piercing αφαλού.

Επικοινωνία σχεδόν ανύπαρκτη.
Της λέω ότι θα κάτσω μόνον εάν φιλάει(με γλώσσα),το σκέφτεται και μου γνέφει σε φάση "ΟΚ". Εμμμμ

Ξεκινάμε που λέτε..
Λίγα γλωσσόφιλα και μετά από λίγο πάει να φορέσει προφυλακτικό για πίπα Κεφάλι σε τοίχο!
Εντάξει το κατάλαβε ότι έκανε μαλακία και το'κοψε.
Πίπα όχι τίποτα που να θυμάμαι αλλά όσο χούφτωνα τις τεράστιες βυζάρες της που κρέμονταν σαν γελάδας μου ερχόταν να τελειώσω εκεί επιτόπου Ντροπή
Την ξαπλώνω κάτω όπου είδαμε το έργο Η Ωραία Κοιμωμένη Μαλακία μιας κ κοιμότανε σχεδόν κ όποτε έκανα κίνηση για γλωσσόφιλα,γυρνούσε το κεφάλι της πλέον.

Τέλειωσα πάρα πολύ γρήγορα μιας κ χουφτώνοντας αυτές τις βυζάρες κ την κωλάρα με το άψογο νεανικό δερματάκι δεν ήθελα κ πολύ.

Μίλησα κ με pm με ένα αξιόλογο παλιό μέλος που την είχε πάρει κ με επιβεβαίωσε κ ο ίδιος απαντώντας "Από εμφάνιση πάντως -έχεις απόλυτο δίκιο- χαζεύεις! Αν ήταν κ 5 πόντους ψηλότερη θα την έβαζα στο ΤΟΡ-3. Τι να σου πω για τα βυζιά! Αφού ειλικρινά, ύστερ' από τέτοιο φιάσκο κ σκεφτόμουν να ξαναπάω..."
Όπως με επιβεβαίωσαν και άλλοι αρκετοί που την πήρανε.

Ε να σας πώ ότι κ εγώ το ίδιο σκέφτομαι Money Mouth
Ακόμα κ τόσο φόλα που έφαγα κ πάλι το σκέφτομαι να ξαναπάω με τέτοιο πιπίνι.
Τόσο το λιμπίζομαι.
Πώς φαίνεται ότι γερνάμε,έ; Γερο-μύστης
Όταν με τέτοιο σέρβις κ το ξανασκέφτεσαι..

Αλλά δεν φταίει(μόνον)αυτό.
Δυστυχώς στην Ελλάδα τέτοια πιπίνια δεν υπάρχουνε.
Με τον μέσο όρο σε εμφάνιση να βρίσκεται αρκετά χαμηλά Λύπη κοπέλες σαν την Alona τρίβουν τα χέρια τους όταν έρχονται εδώ πέρα κ τις βλέπουμε σαν ξερολούκουμα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, John.Greek, Jack Skellington και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2017
Αγαπητέ φίλε,
εσένα τουλάχιστον δεν πρέπει να σε απαίρνει από κάτω, αφού ξέρεις τι πρέπει να κάνεις:
Παίρνεις το φθηνό αεροπλανάκι για Στουτγάρδη ΣΚ, πας στο Paradise με τις 50-60 κούκλες, πηδάς 2-3 κάθε μέρα και κάνεις και τα ψώνια σου στο διπλανό εκπτωτικό χωριό, στο Metzingen! To ότι δίνεις ΕΣΥ τόσα λεφτά στα παρταλάκια που έρχονται εδώ είναι ασυγχώρητο Μεγάλο χαμόγελο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1