Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653017
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη την εβδομαδα που μας περασε.
για το νεο χωρο στον 3ο οροφο,λιγο πολυ τα εχουμε πει και στο φορουμ. αυτη τη φορα πηγα για τη Μαρινα.
μου την ειχε προτεινει την τελευταια φορα που ειχα παει η Τζεσικα,πληροφορωντας με οτι ειναι φιλεναδες και οτι κανει κι αυτη το ιδιο προγραμμα.

Μαρινα λοιπον.
εμφανισιακα ειναι μπαμπατσικη κοπελλα που λεμε,καμπυλωτη,1,5αρι στηθος και μια κωλαρα που ειναι για πολλες αμαρτιες.
πηρα το προγραμμα της μιας ωρας με τις δυο εκτονωσεις και μετα την αναλογη προετοιμασια στο ντουζ ηρθε κι η κοπελλα.
συστασεις κλπ,λιγη κουβεντα και κλασσικα εγω ξεκιναω παντα αναποδα με το δευτερο μερος να ερχεται πρωτο.
βουρ στο κρεββατι λοιπον και μετα απο εκατερωθεν ανταλλαγες φιλιων ξεκιναει στοματικο.
εξαιρετικο στοματικο,υγρο και βαθυ οσο πρεπει,περιποιηση αναλογη και στα αρχιδια με καλο ρουφηγμα και σαλιωμα ολης της περιοχης που εφτασε μεχρι κωλογλυφαδα.
την περιποιηθηκα κι εγω αρκετα με ενα καλο γλυψιμο με ταυτοχρονη δακτυλοσκοπηση και στις δυο τρυπουλες.
μετα απο λιγο ηρθε η πρωτη καταθεση στο στομα και ντουζ μαζι στη ντουζιερα.

ενδιαμεσα πριν αρχισει ο δευτερος γυρος ξαπλωσα στο μασαζοκρεββατο για λιγη χαλαρωση.
καλη και σε αυτο το κομματι αλλα οχι για πολυ.

εμενα ο νους μου ηταν στο δευτερο γυρο και γυρισα ανασκελα μετα απο 10 λεπτα. μετα απο λιγο βυζομασαζ ξεκινησε παλι στοματικο και με πιο ανεση εγω τωρα το ευχαριστηθηκα αρκετα.
περασμα κρανους και πρωτη σταση απο πανω αφου μεταφερθηκαμε στο κρεββατι.
ανυπομονουσα ομως και για να ικανοποιησω τη συνηθεια μου. στησιμο στα τεσσερα λοιπον και εισοδος στη μικρη περιοχη ή οπως το λεμε οι φαν του ειδους εισοδος στον παραδεισο. ωραια αισθηση στο πρωκτικο,με συμμετοχη κι απο τη Μαρινα και μετα απο λιγο το τελος ερχοταν.
σηκωνομαι,βγαζω το προφυλακτικο και τελειωνω παλι στο στομα ωσπου τα πηρε μεχρι τελευταια σταγονα και με στραγγιξε.
με λιγα λογια μια καλη συνεδρια με καλη συμμετοχη κι απο την κοπελλα και αποχαιρετισμος υστερα απο τα δεοντα,με ανταλλαγη υποσχεσης την επομενη φορα να τις παρω διπλο μαζι με το Τζεσικακι που λενε οτι ταιριαζουν.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.954
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού