Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άνοιξα την πόρτα και αντίκρυσα ένα χαμογελαστό κορίτσι, ντυμένο απλά, με το λινό παντελόνι της και το μπουστάκι που αποκάλυπτε την σέξυ κοιλίτσα της.

Με καλησπέρησε, μιλήσαμε λίγο και μπήκε για ντουσάκι.

Όμορφη, νεαρή (δεν την έκανα πάνω από 22) καθημερινή Ελληνίδα (για όποιον ενδιαφέρεται για εθνικότητα, πιο Ελληνίδα δεν υπάρχει), με ύψος στο 1.65, μελαχρινή, με μικρό βυζάκι και ένα κώλο ποίημα που δεν χορταίνεις να χουφτώνεις. Έρωτας

Πραγματικά οι φωτογραφίες την αδικούν!

Στο κυρίως πιάτο. Γλωσσόφιλα με τρέλα, η γλώσσα της έφτασε μέχρι τα λαρύγγι μου. Στην πίπα γλύφει αρχίδια, κορμό και ξανά αρχίδια. Χαίρεσαι να βλέπεις τον πούτσο σου να γυαλίζει Σπασίκλας

Ενώ φαίνεται άπειρη, το γαμήσι της είναι πραγματικά έμπειρης γυναίκας. Στήσιμο στα τέσσερα ακριβώς όπως μου αρέσει ώστε να έχεις πλήρη δυείσδυση.
Βάλτε την από πάνω να ιππεύσει στο καυλί. Έχει έναν περίεργο καυλωτικό ρυθμό με δυο ελαφριές δυεισδύσεις, μια τρίτη βαθύτερη και ξανά από την αρχή.
Στήστε την όρθια στον τοίχο. Γουστάρει και το δείχνει.
Ένα μικρό μείον είναι στο ιεραποστολικό που δεν ανοίγει φουλ τα πόδια, αλλά και μόνο που βλέπεις το προσωπάκι της τα ξεχνάς όλα.

Social πολύ καλό. Μου έκανε εντύπωση που ζήτησε την άδεια μου για να καπνίσει. Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασματικά όποιος γουστάρει να γαμήσει μια νεαρή Ελληνίδα, να έχει καλό social και πολύ καλό service μην τη χάσει. Γερο-μύστης

Το γραφείο τυπικότατο, στην ώρα του και χωρίς να ενοχλήσει. Άλλωστε δεν ξεπέρασα τον προβλεπόμενο χρόνο.

Καλά να περνάμε. Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, okalosomulos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού