Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ελενα την εχω παρει πολλες φορες και στο συγκεκριμενο σπιτι αφου εργαζεται αρκετα χρονια εκει.Προκειται για μια κοντουλα προς μετριου αναστηματος,ξανθια κοπελα,οχι πολυ μακρια μαλλια που της πανε και με βυζαρες,το δυνατο της σημειο.Οχι οτι και το υπολοιπο σωμα την αδικει αφου εχει πιασιματα στρογγυλεματα χωρις να ειναι χοντρη,κατι που μου αρεσει.Το δωματιο το αριστερα διπλα στο κουζινακι,ειναι πιο μικρο αλλα εχει απλετο φωτισμο.Βλεπεις τα παντα,σε αντιθεση με το δεξια,διπλα στην εισοδο,το οποιο ειναι πιο μεγαλο αλλα σκοτεινο.Συντομα ηρθε η κοπελα και αφου εβγαλε οτι φορουσε τη τραβηξα διπλα μου αφου τη περιμενα ορθιος.Ακολουθησαν μακρας διαρκειας χουφτωματα,αγκαλιες,πιασιματα στον ωραιο της ζουμερο κωλο.Οπως ειμασταν κολλητα,πηρε το πεος μου στο χερι της.Στην αρχη το χαιδευε στη βαλανο με τα δακτυλα απαλα απαλα και της αρεσε πολυ.Σε πολλες κοπελες τους αρεσει με περιτομη οπως το δικο μου.Ασχολουνται.Μετα συνεχισε και το επαιζε ολο με το χερι.Τη τραβηξα στο κρεβατι και της ειπα να ξαπλωσει μπρουμητα κατι που εκανε.Ανεβηκα απο πανω της και με φουλ στυση αρχισα να ανεβοκατεβαινω με το κορμι μου πανω στο δικο της σαν μασαζ.Μετα της ειπα να ξαπλωσει κανονικα και μπηκα μεσα της.Εκει δεν ειχε και πολυ συμμετοχη οπως παλιοτερα.Συντομα της ειπα να στηθει στα τεσσερα και αφου τη πηρα για λιγο ετσι,της ειπα να τη χυσω στα βυζια.Σηκωθηκα ορθιος και αφαιρεσα το προφυλακτικο.Απο τη σταση που ειχε παρει η Ελενα,καθιστη στο κρεβατι,εβλεπα οτι μαλλον για προσωπο πηγαινε παρα για βυζια.Που να σταματησω εκεινη την ωρα ομως.Ουτε της ειπα και τιποτα.Αρχισα να χυνω και τη πηραν κατευθειαν στο προσωπο.Με τις βυζαρες κιολας ωραιο θεαμα.Ωχ,σκεφτηκα,θα με βρισει τωρα.Ευτυχως δεν εκανε καμια κινηση αποφυγης ουτε μου ειπε τιποτα.Μαλλον ξαφνιαστηκε.Της εδωσα χαρτι που ηταν διπλα και πλυθηκε στον νιπτηρα.Ντυθηκε,με χαιρετησε και βγηκε απ το δωματιο.Συνολικα καλη εμπειρια αλλα οχι πληρως.Δε δινει το κατι παραπανω χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειναι δεκτικη,χαμηλων τονων αισθησιακη κοπελα.Απλως εχω διαπιστωσει οτι στην αρχη που την επαιρνα ηταν πιο αθωα,κατι που μου αρεσε και με εφτιαχνε.Τωρα μοιαζει να εχει γινει πιο κυνικη και αποστασιοποιημενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.698
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού