Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με έτρωγε η περιέργεια χθες με το που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της....κυρίως τα καυλίάρικα tattoo στα μπούτια της, και μάλλον δεν ήμουν ο μόνος καθώς με πρόλαβε ο Φακίρης. Να τον ευχαριστήσω και δημόσια που αφιερώνει λίγο χρόνο να με ενημερώσει και προσωπικά όποτε κάνει κασκαντερηλίκια, είτε μου βγαίνουν μετά, είτε όχι.
Με το που ανοίγει η πόρτα εμφανίζεται μπροστά μου μια ξανθία 27-28άρα που μου ρίχνει πάνω από μισό κεφάλι....ώπα λέω τί σκατά έγινε, ακόμα σουρωμένος από χθες είμαι; Τελικά ήταν η συγκάτοικος....είπε ένα hello και εξαφανίστηκε...Λούης μιλάμε, δεν πρόλαβα καλά καλά να την μελετήσω....Σπασίκλας
Μοντελέ το μωρό, όπως τα περιγράφει και ο Φακίρης, με ένα γλυκύτατο babyface (λίγο πεταχτά δοντάκια) που την κάνει να δείχνει ακόμα μικρότερη, ειδικά όταν χαμογελάει.
Τα tattoo καλαίσθητα, σε καμμία περίπτωση υπερβολικά για κάποιον που δε γουστάρει, εγώ ούτε κρύο ούτε ζέστη πάνω στο θέμα....Φοβερό κορμί, νεανικό, γύρω στο 1,70, με πολύ μικρό στήθος δυστυχώς αλλά ρώγα που τσιτώνει εύκολα, γενικά πολύ ορεξάτη η κοπέλα και έδειξε ότι της αρέσει το σεξ και περνάει καλά με αυτό που κάνει, ελπίζω να μην καεί γρήγορα. Γνωρίζει αρκετά Αγγλικά για να ανταλλάξεις και 2 κουβέντες.
Φιλιά δίνει, αλλά συγκρατημένα, χωρίς γλώσσα, αν και αργότερα όταν ξέφυγε και λύθηκε άρχισε να φιλάει κανονικά.

Πεντακάθαρη, αλλά δυστυχώς και αυτή έβγαλε το raid και άρχισε το ψέκασμα. Χαλάστηκα, αλλά άντε να εξηγήσεις τώρα στο κορίτσι ότι αυτή η μαλακία δεν κάνει απολύτως τίποτα, αν έχεις κάτι είναι και μέσα στην ουρήθρα, οπότε τσάμπα σου χαλάει τη διάθεση. Τέσπα, το ξεπέρασα και είπα άντε να δω τί κάνει στο πνευστό.
Εδώ θα διαφωνήσω με τον Φακίρη, τίποτα το ιδιαίτερο, όχι γιατί δεν ήθελε, απλά την έβλεπα ότι δεν μπορούσε, δεν το ΄χει ρε παιδί μου. Πιό πολύ μαλακία...
Με αποζημίωσε βέβαια στο κυρίως πιάτο όπου έβγαλε τρελό πάθος και τσλιμπησα και κανα δυο μελανιές, καλά που είμαι ελεύθερος....Γλώσσα. Αντέχει αρκετά σε έντονους ρυθμούς και ειδικά στα 4 ξεφύγαμε. Δυστυχώς το υπέροχο κουλούρι της είναι εκτός μενού....Στο 69 πραγματικά χάθηκε η μικρή...μας άκουσε όλος ο όροφος.Σπασίκλας
Δεύτερος γύρος άρχισε με δική της προτροπή, εγώ δεν πρόλαβα πραγματικά να πάρω ανάσα, αλλά με τέτοια καυλιάρα πιπίνα δεν χρειάστηκα και πολλά για να πάρω μπρος...

Η απουσία έστω και με μορφή extra του cim από της υπηρεσίες της στερεί το vmf που θα έλεγα ότι στα 120 για τη φτωχομάνα και τις επιλογές της είναι αρκετά κοντά στην πραγματικότητα.
Στο κορμί θα έβαζα 9 αλλά η έλλειψη βύζου ίσως να αποτρέψει κάποιους από να τη συναντήσουν.
Αυτά τα λίγα αρνητικά κάνουν το "σίγουρα" σε "ίσως" στο αν θα την ξανασυναντούσα. Εξάλλου τώρα με τρώει η περιέργεια και για τη συγκάτοικο, αλλά θα δούμε, και αύριο μέρα είναι....Κουλ

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού