Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163385
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
10η πρωινή στο εν λόγω οίκημα και σαλονάρεται η επονομαζόμενη Αφροδίτη με την βοήθεια της ευγενεστάτης τσατσάς. Αμέσως το μυαλό μου πήγε σε κάτι άσχημες κριτικές από το Las Vegas με μια συνονόματη Κύπριοαλβανοκάτι. Την ρωτάω καταγωγή και μου λέει Ρουμανία, σε άψογα Ελληνικά όλοι οι διάλογοι. Δεύτερες σκέψεις είχα πολλές να περάσω αλλά με έπεισε η παρουσία της να περάσω, καθότι φτιάχτηκα μόνο που την είδα, δεν είναι η πρώτη φορά που θα χάσω 30 ή 40 γιούρια σκέφτηκα. Μελαχροινή, ίσιο μαλλί μακρύ, πολύ ωραίο πρόσωπο, βυζί μάλλον 4αρι, 1,67 περίπου, και κώλος Κιμ (εξ ου και ο τίτλος). Δεν την λές χοντρή, αλλά μια κωλάρα Καρντασιαν έκδοση. Δεν συστήνεται στους μοντελοπνίχτες.
Δίνω 40 γυμνό και περνάω έχοντας πάντα τις αμφιβολίες για το αποτέλεσμα της συνεύρεσης. Προκαταρκτικά φιλιά στο σώμα από μέρους της και πιπίλισμα ρώγας, βυζότρίψιμο στον πούτσο και γενικά ικανοποιητικά προκαταρκτικά για την έπαρση της σημαίας. Μετά πίπα καλή χωρίς δόντι αλλά ούτε και μπουκώματα, όμως καλή περιποίηση στο κεφάλι. Ανεβαίνει από πάνω όπου κουνιόταν καλά και εγώ παίζοντας με τις βυζάρες της έβλεπα το τέλος να έρχεται. Σκέφτομαι ότι πέρασα μέσα για το πισωκολλητό της, δεν γινόταν να μην την πάρω έτσι. Την γυρνάω λοιπόν και η συνέχεια δεν περιγράφεται, γούστα είναι αυτά και με την κωλάρα της να πάλεται και μου καταπίνει τον πούτσο. Πρέπει να πω εδώ ότι είχε πολύ καλή συμμετοχή σε αυτή την στάση που πιστεύω είναι το ατού της. Κατάθεση σε 3 λεπτά, και πάλι πολύ κράτησα σε αυτή την στάση και φορτωμένος πολύ.
Δεν πιστεύω ότι είναι η Las Vegas Αφροδίτη, καθότι δεν συνάδουν οι περιγραφές αυτής με την Κιμ.
Θα ξαναπάω ...μάλλον....εώς σίγουρα, δουλεύει μόνο πρωινή μου είπε. Όποιος συναγωνιστή έχει πληροφορίες ή εμπειρίες με την Κιμ, περιμένω σχόλιά του.


Υ.Γ. Πρίν πάω Κιμ, πρώτη επίκεψη στο Εφοσπιτο όπου η απαράδεκτη τσατσά μου είπε ότι η Έλενα θα επιστρέψει Τρίτη ή Τετάρτη....μάλλον. Δεν την πιστεύω, είναι ηλίθια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMEOVER, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, teochatz και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2017
Λοιπόν διάβασα την κριτική σου και πήγα και εγώ με την Κιμ, Σπασίκλας έχω αδυναμία βλέπεις σε αυτές τις κωλάρες με τα συναισθήματα να αλλάζουν συνεχώς από το που ξεκίνησα μέχρι και με το που βγήκα από μπουρδέλο, και συγκεκριμένα με πέρασε από το μυαλό μήπως η περιγραφή σου ήταν για κάποια Ρωξάνη που δούλευε εκεί και ήταν τσουβαλάκι, πάω και περνάω μέσα, η Ρωξάνη δεν ήταν τελικά, και την βλέπω, βλέπω την κωλάρα της και παθαίνω, πραγματικά φοβερό σαλονάρισμα, μπαίνω μέσα και έχω ήδη πληρη στύση περιμένοντας την, με το που μπαίνει την αρχίζω στις αγκαλιές καλά τα πηγαίναμε στην αρχή μετά άρχισε να θέλει να κάνει τα δικά της τέλος πάντων της έδωσα χώρο για να μην χαλάσει η όλη φάση, καλά προχωρούσαμε, την έστησα και στα 4 και άρχισα να βαράω, κάτι όμως δεν μου πήγαινε καλά, άρχισε το κομοδίνιασμα μιας που αργούσα λιγάκι, με τα πολλά έρχεται το τέλος, και τότε μου ήρθε η φλασιά ρε που την ξέρω που την ξέρω και βουαλά είχα μπροστά μου το φημισμένο κομοδινάκι ονόματι Τζέσικα που δούλευε παλιά στο Φρίξου 14, έχει και μια κριτική μου εκεί θαμμένη απ τα παλιά, μετά την είχα πετύχει στο μινωταύρου 14 σαν Αφροδίτη πλέον και μετά την έχασα, πρέπει να έκανε και κάνα πέρασμα από τις βίλες αλλά νταξυ δεν τρελαινόμουνα κιολα, εμένα ανέκαθεν μου άραζε αυτή η κοπέλα με τα πιασιματάκια της που τα έχει σε αφθονία, ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή, έχει εξελιχθεί κάπως αλλά θα μπορούσε και καλύτερα, είναι πολλά χρόνια σ αυτή τη δουλειά, αυτά για την κιμ λοιπόν, σ οποίον αρέσουνε οι κωλάρες και είναι τέρμα καυλωμένος θα περάσει καλά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1