Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Λαρίσα είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία,κοντή,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά,μάτια γαλανά,στητά στήθη δυομισάρια και ένα τατού πίσω στην μέση που στο κέντρο απεικονίζει ένα λουλούδι. Την κοπέλα μόλις την είδα στο σαλόνι την βρήκα αρκετά του γούστου μου.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε είναι το φουλ αλλά κατόπιν διευκρινιστικών ερωτήσεων μου επισημάνθηκε ότι η κοπέλα δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα.Άλλη μία περίπτωση ανακοινώσεως φουλ προγράμματος χωρίς να είναι κανονικό φουλ. Πέρασα στο δωμάτιο και τελικά η κοπέλα αποδείχθηκε ότι δεν το έχει ούτε στα άλλα δύο δηλαδή το πρωκτικό και το ελεύθερο στοματικό.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο αγέλαστη, κατέβηκε απο τους κοθόρνους οι οποίοι της πρόσθεταν περίπου 12 πόντους και ήρθε στο κανονικό της ύψος, γύρω στο 1.60.Έχει ωραίο προσωπάκι,στήθη και πανέμορφα μάτια.Ελληνικά δεν γνωρίζει μιας και είναι ακόμα καινούρια.Αγγλικά και πάλι δεν φαίνεται να καταλαβαίνει.Αφαίρεσε τα εσώρουχα της και έμεινε γυμνή.
Πήγα να την αγκαλιάσω και ήταν κάπως απότομη μου έδειξε το κρεββάτι για να ξαπλώσω.Μόλις πήγα να την φιλήσω στο στόμα τραβήχτηκε και κάτι έλεγε στην γλώσσα της.Ξετύλιξε το προφυλακτικό και πήγε αμέσως να το εφαρμόσει σε πεσμένο πέος παρακάμπτωντας τα προκαταρκτικά.Της είπα ότι δεν θέλω πλαστίκ στην πίπα. Την είδα που επέμενε και σηκώθηκα αμέσως να ντυθώ για να φύγω.Μόλις το είδε αυτό είπε ΟΚ και το πήρε στο στόμα της. Το τσιμπούκιπου μου έκανε δεν το λες τσιμπούκι κανονικό,ήταν στεγνό, ρηχό,δηλαδή ίσα που ρουφούσε την βάλανο μέσα και άχρωμο τελείως.Μετά απο λίγο πήγε να περάσει προφυλακτικό της είπα να συνεχίσει.Συνέχισε λίγο ακόμα και τελικά το πέρασε απο μόνη της.
Της είπα να έρθει σε στάση 69. Πάνω που έλεγα ότι δεν θα περνούσα καλά,παραδόξως στην στάση αυτή βελτιώθηκε αρκετά. 'Αρχισα να γλύφω το καθαρό μουνάκι της χωρίς πρόβλημα καθώς και την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα.Η κοπέλα έκανε τσιμπούκι γρήγορου ρυθμού με σκοπό να με τελειώσει γρήγορα.Δεν ήξερε προφανώς ότι ο ρυθμός δεν παίζει κανένα ρόλο αλλά αυτό που έχει μεγάλη σημασία είναι η τεχνική.Χάζευα την φάση με το γκομενάκι απο τον καθρέπτη που ήταν τοποθετημένος ακριβώς απο πάνω απο το κρεββάτι και το θέαμα ήταν άκρως διεγερτικό.
Στην συνέχεια της πρότεινα να περάσουμε στο σεξ και να ανέβει απο πάνω μου.Καβάλησε και άρχισε να κοπανιέται κάπως άγαρμπα απο απόσταση.Να μην είναι σε πολύ στενή επαφή μαζί μου.Φιλιά και γλυψίματα στα όμορφα και στητά στήθη της την εκνευρίζουν.Όσε φορές την φιλούσα και έγλυφα τραβιόταν και μου έλεγε "piano piano" Όχι προφανώς το μουσικό όργανο αλλά μόνο να πιάνω. Χε! Χε! Στα χουφτώματα πέριξ της περιοχής και στο κωλαράκι και στο μουνάκι της δεν υπήρξε ευτυχώς κάποιο πρόβλημα.Σε προτροπή μου να με γλύψει όσο την γάμαγα σε λαιμό και αυτί ήταν αρνητική.
Μόλις κουράστηκε την άλλαξα στάση σε πισοκωλητό,εκεί στήθηκε καλά αν και με κλειστά τα πόδια της μέσα απο τα δικά μου είχα θέα της διείσδυσης καθώς την γαμούσα. Τον έβγαλα και της πρότεινα να την πάρω απο το κωλαράκι της που όπως είδα ήταν δουλεμένο και ανακοινώνεται στο πρόγραμμα.Αρνήθηκε. Σε απόπειρα μου να παραβιάσω την σούφρα της την είδα να σφίγγεται και να μου λέει όχι δείχνοντας μου ότι είναι μεγάλος.Δεν επέμεινα αλλά διαπίστωσα ότι το φουλ πρόγραμμα δεν ισχύει απόλυτα. Αν κρίνω και απο το ρηχό τσιμπούκι της που ήταν σχετικά σύντομο ακάπελα τότε το πρόγραμμα που πήρα στην πραγματικότητα αντιστοιχεί σε κανονικό.
Τελευταία στάση ήταν η ιεραποστολική στην οποία και στήθηκε καλά και μπορούσα να παλινδρομώ ελεύθερα.Είχαμε και κάποιες στενές επαφές,αλλά η κοπέλα δεν έδινε καθόλου φιλάκια και γλυψίματα. Κατόπιν ήρθα σε γονατιστή στάση της άνοιξα τα μπούτια και άρχισα να καρφώνω δυνατα.Σε κάποια φάση μου έκανε νόημα ότι πρέπει να τελειώσω λόγω χρόνου.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι με το σώμα της έριξα μία μέγαλη ποσότητα στο κορμί της. Έφερα χαρτί και την σκούπισα.Ντύθηκε και αποχώρησε σιωπηλή μιας και δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε.
Εν κατακλείδι η Λαρίσα είναι σίγουρα όμορφη κοπέλα, είναι κάπως απότομη στην συμπεριφορά και δεν κάνει προκαταρκτικά, προσπαθεί με κάθε τρόπο να αποφύγει τα εξτρά που ανακοινώνονται στο πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό αντιστοίχως,δέχεται πιασίματα αλλά στα στήθη της δεν θέλει φιλιά και γλυψίματα,69 παρέχει αφειδώς, στο σεξ δεν κλέβει αλλά γενικά υπάρχει μία δυσαρέσκει σε πιο στενές επαφες, τελειωτικό στο σώμα παρέχει.Το συμπέρασμα είναι ότι όσοι είναι απαιτητικοί και προτιμούν εξτρά σίγουρα δεν θα τους καλύψει. Σίγουρα πρέπει να βελτιώσει και την συμμετοχή της στο σεξ υπό την έννοια να είναι πιο θερμή. Αν σας αρέσει απλά μπαίνετε χωρίς να περιμένετε πολλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2017
Καταρχς ευγε που καταφερες και την γαμησες τυπε μου εγω θαχα φυγη...ευγε και σε μενα ομως διοτο οταν την ειδα δεν περασα κατι μεσα μου μου ειπε μην μπεις...παρολο που μαρεσε αρκετα..εετελος ο τιτλος επρεπε νανε ο βιασμος της ρουμανας!!
23 Μαΐου, 2017
"Η κοπέλα έκανε τσιμπούκι γρήγορου ρυθμού με σκοπό να με τελειώσει γρήγορα.Δεν ήξερε προφανώς ότι ο ρυθμός δεν παίζει κανένα ρόλο αλλά αυτό που έχει μεγάλη σημασία είναι η τεχνική."

99/100 αυτο κανουν
DN
Duke Nukem
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2