Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 379870
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασα να δω την καινουρια κοπελα, καθως οι φωτος εδειχναν κατι που μου αρεσε.
Μολις βγηκε στο σαλονι σταματησε ο χρονος.... Ψηλη, χαμογελαστη, κοπελα που την βλεπεις και σταματαει η καρδια σου!
Με την μια περασα χωρις πολλα πολλα.
Εκανα μπανιο και περιμενα. Υστερα απο λιγο ακουω τα τακουνια! Χτυπαει και μπαινει. Το προσωπο της ειναι οκ, κλασικο Ουκρανικο, αλλα το σωμα ειναι απιστευτο! Γυρω στο 1,78, παπουτσι Νο 40 (!!!) για τους λατρεις της μεγαλης πατουσας, μικρο στητο στηθος, γραμμωμενη κοιλια, γυμνασμενες γαμπες, δυστυχως χωρις φλεβες στο πελμα. Αρχισε με αγκαλιες και με τη μια επεσε να γλυφει τα αρχιδια... Εδω ειμαστε, σκεφτηκα!! Της ζητησα να βγαλει το καλτσον για να γλυψω ποδια, οποτε μετα ξαναεβαλε τα πορνοτακουνα κι επεσα να γλυφω. Αυτη δεν εχασε χρονο και περασε καποτα στο δαχτυλο. Το γλιστρησε πολυ ωραια στον κωλο μου οπως ημουν κατω στα 4! Την εστησα σε 1-2 ποζες να γλυφω ποδια και μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι οπου εγλειφε αρχιδια και δαχτυλιαζε. Στραπ το στουντιο δεν εχει καλο,μονο κατι τεραστια που ειναι για μουνι, ευτυχως ειχα το δικο μου μαζι οποτε το φορεσε και μπηκε σε ιεραποστολικο. Υστερα απο ολα αυτα εχυσα πολυ γρηγορα... Μετα εκατσε και τα λεγαμε γυρω στα 5 λεπτα, παρα το οτι ειχε γεματα σαλονια συνεχως! Γενικα ηταν πολυ χαλαρη, εργατικη, καυλιαρα, γυναικαρα, ολα τα καλα σε μεγαλο βαθμο! Προσκύνημα
Καλες Τσαρκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Basketbolistas, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2017
φοραγε καλσον ;φιλε μου.
21 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, φοραγε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2