Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα ξαναπερασει και ειχα ξαναδει την κοπελα. Ειχα πληρωσει και ειχα μπει στο δωματιο για να μου πει η (τοτε) τσατσα οτι η κοπελα δεν κανει αυταρχικο, ωστε να φυγω.
Ξαναπηγα και η παρουσα τσατσα μου ειπε οτι κανει. Οτι να'ναι... Οποτε περασα χωρις να την δω.
Εκανα το μπανακι μου και ηρθε οταν σαπουνιζομουν.
Ειναι πιτσιρικα, λεπτουλα, κοντα στο 1,70, μελαχρινη με μικρο πεσμενο στηθος και ενα υπεροχο προσωπο. Ματαρες, χαμογελο, ολα. Λευκο δερμα. Πιστευω πως ειναι οτι πρεπει για ανωμαλους σαν εμενα, το σκεφτομαι να παω να την γαμησω κιολας, θα ειναι καυλα να βλεπω το μουνακι της να κοκκινιζει απο την πουτσα και να ακουω κραυγουλες οταν την πηδαω. Αλλα ειχα παει για αυταρχικο. Οποτε αρχισε να με χαιδευει, κατεβηκε στον πουτσο ο οποιος στο αγγιγμα της πιτσιρικας καυλωσε αμεσως! Κατεβηκε στα αρχιδια και μετα ρχισε να μου μαρκαλευει τον κωλο. Επιασα ενα δαχτυλο της και το εβαλα στο στομα μου να το σαλιωσω. Μετα της εκανα νοημα να μου το βαλει. Ας σημειωσω εδω οτι δεν μιλαει αγγλικα ουτε ελληνικα, οποτε επαιξε πολυ νοηματικη, στην οποια δεν τα πολυκαταφεραμε επειδη καταλαβα πως δεν το πολυηθελε κιολας, λογικα σκεφτεται οτι θα τους γραφω κι αυτοι θα βαρεθουν και θα γινει οτι θελω. Την εβαλα να μου γλειψει τα αρχιδια, κατι που εκανε μια χαρα. Πιο κατω δεν πηγαινε. Φιλακια πολυ πεταχτα, μετα απο λιγο δαχτυλο παλι βαλαμε το στραπ. Μπηκε στα ισια κι αρχισε να πηδαει ωραια. Της ψιλοεβγαινε το στραπ επειδη ειναι λεπτη και δεν εσφιγγε καλα στη μεση της, οποτε το κραταγε που και που. Επεφτε πανω μου, με κοιταγε με τις ματαρες, δεν ηθελα και πολυ, εχυσα...
Μαζεψε κι εφυγε.
Συνοπτικα, μιλαμε για πιπινι, καποιος που γουσταρει τετοιες κοπελες απο εμφανιση θα ικανοποιηθει, απο επικοινωνια και σερβις οχι και πολυ ομως...
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gavelos, Qweeerty, Duke Nukem

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού